Reklama za ZŁOTÓWKĘ na www.kurierzamojski.pl

1
1216

Inni się chwalą to i my się pochwalimy. Drodzy Czytelnicy w styczniu nasza witryna odnotowała kolejny rekord odwiedzin w swojej historii. Mimo, iż jesteśmy najmłodszym portalem w Zamościu cieszymy ogromnym zainteresowaniem Czytelników.

Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was specjalną ofertę reklamy na naszej stronie internetowej.

Baner  na stronie www za 1 zł netto. Reklama na facebooku gratis!

Oferta dotyczy wszystkich klientów, którzy zakupią w papierowym wydaniu Nowego Kuriera Zamojskiego reklamę na conajmniej połowę strony.  

NIE PRZEPŁACAJ I ZADZWOŃ LUB NAPISZ DO NAS. Podamy więcej szczegółów.  tel. 730 210 777, mail [email protected]  Reklama w papierowym wydaniu gazety już od 300zł netto za połowę strony i od 500 zł netto za cała stronę!!!

Poniżej statystyki oglądalności według niezależnego źródła, jakim jest Google Analytics :

Styczeń 2017 Liczba unikalnych użytkowników wyniosła ponad 60 tysięcy (60 118) Wzrost +84,68% w stosunku do poprzedniego miesiąca

Grudzień 2016 Liczba unikalnych użytkowników wyniosła ponad 32 tysiące (32 553) Wzrost +44,88% w stosunku do poprzedniego miesiąca

Listopad 2016 Liczba unikalnych użytkowników wyniosła ponad 22 tysiące (22 469) Wzrost 9,85% w stosunku do poprzedniego miesiąca

Łączny wynik za ostatnie 3 miesiące to ponad 115 000 unikalnych użytkowników.

Ten wspaniały wynik nie byłby osiągalny gdyby nie Wasze zaufanie, którym nas obdarzacie z miesiąca na miesiąc o kilkadziesiąt procent większe ?

Nowy Kurier Zamojski jest więc idalnym miejsce do pokazania Państwa firmy, wydarzenia, produktu na naszej stronie internetowej, TYGODNIKU w wersji PAPIEROWEJ czy FACEBOOKU

Nasz fanpage na FACEBOOKU to  21 500 polubień i rekordowa zasięg na Zamojszczyźnie – 400 000 użytkowników za ostatnie 30 dni)

Mamy jeszcze dla Was coś unikalnego. My nie kopiujemy informacji ze stron policji. U nas Twoja reklama nie pokaże się w sąsiedztwie makabrycznego wypadku czy pożaru. U nas Twoja reklama zawsze w otoczeniu przyjemnych i pozytywnych informacji.

Zapraszamy do współpracy. tel: 730 210 777, email: [email protected]

Przygotujemy dla Twojej firmy kompleksową ofertę!

Poprzedni artykułMały procent – duża sprawa
Następny artykułPodpalił się, bo nie załatwił sprawy w urzędzie – kolejne informacje
Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Lol22

Haha. Ciekawe co na to portale co żyć chcą z reklam z neta. Tylko frajer tera kupi reklamę za 500 tygodniowo