Samotnie przez Amerykę Południową – pokaz filmu i spotkanie z podróżnikiem

0
850
- reklama-

Zamojskie Towarzystwo Turystyczne zaprasza na pokaz filmu „181 ” dokumentującego samotną wędrówkę Damiana „Wolfa” Wagabundy przez Amerykę Południową.

Projekcja filmu oraz spotkanie z podróżnikiem Damianem Wolfem Wagabundą już 23 lutego (piątek) o godz. 19.00 w Centrum Informacji Turystycznej i Historycznej „Luneta” (ul. Łukasińskiego 2 E) w Zamościu. WSTĘP WOLNY

Damian Wolf Wagabunda, a w zasadzie Damian Lemański (pseudonim przyjął na znak rozpoczęcia nowego etapu w życiu) – pochodzi z Korsz na Mazurach. Urodził się w 1985 roku. Po liceum szukając swojego miejsca w świecie był w Zakonie Franciszkańskim oraz w wojsku. Jednak to nie było to za czym tęskni jego serce. W 2006 roku wyjechał do Warszawy, by uczyć się umiłowanej fotografii. Początki były trudne. Imał się różnych zajęć, by móc zostać w stolicy. W 2011 roku, gdy już nie musiał się martwić o pieniądze, gdy zaczął dostawać atrakcyjne zlecenia fotograficzne, przestraszył się, że jeszcze za bardzo przyzwyczai się do tego wygodnego życia i zanim się obejrzy umrze w tym mieście. Dlatego też postanowił zrealizować marzenie i wyjechać gdzieś daleko, gdzie będzie mógł się sprawdzić i doznać prawdziwej wolności. Nie chce by życie było zbyt łatwe. Pragnie by go zaskakiwało i uczyło. Chcę podążać za czystymi pragnieniami serca.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments