Świet(l)ne śniadanie z Energą na Rynku Wielkim! [Szczegóły imprezy]

1
1371
- reklama-

Jak wiecie Zamość został Świetlną Stolicą Polski ! Z tej okazji  w sobotę 25 lutego na Rynku Wielkim odbędzie się impreza pod nazwą „Świet(l)ne Śniadanie z Energą”. Pojawi się ekipa TVP 2, która będzie relacjonować to wydarzenie na na żywo w programie „Pytanie na śniadanie”.

Zapraszamy do wspólnego świętowania Przed nami impreza… jakiej jeszcze nie było 25 lutego na Rynku Wielkim zapraszamy na świet(l)ne śniadanie z „Pytaniem na Śniadanie”! Ekipa TVP 2 odwiedzi nasze wspaniałe miasto z kamerą! Postanowiliśmy pokazać jaki Zamość jest wspaniały! – zachęcają do przybycia organizatorzy.

W programie imprezy: poranny koncert zespołów Veegas i Solaris,  rozgrzewka z Fitness Platinium oraz Senior Vigor, offroadowe szaleństwo z Drzewiastym.  Kilka słów o Zamościu powiedzą członkowie Stowarzyszenia Turystyka z Pasją. Będzie można obejrzeć wystawę fotografii z iluminacją świetlną i  posilić się gorąca, wojskową grochówką. Nie zabraknie atrakcji dla wszystkich. W godz.  7:30 – 11:00 lodowisko będzie bezpłatne, a dla dzieci zaplanowano rozrywkę w postaci animacji.

Nie może Was tam zabraknąć!

1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Tm .Tadeusz Matwiej .

Zawsze jakas impreza a mnie tam niema szkoda mi ale moze bedzie cos latem ostatnio bylem na eurofolk 2015 pozdrawiam cala redakcje nowy kurier zamojski .