Znikają ryby z zamojskiego parku – zdjęcia

1
1288

Zgodnie z naszą zapowiedzią sprzed kilku dni, w zamojskim parku nastąpił zrzut wody ze stawu. Jednocześnie pracownicy Okręgowego Polskiego Związku Wędkarskiego dokonali odłowu ryb.

Po opuszczeniu wody na stawie powstanie sztuczne lodowisko, jednak warunkiem jego powstania jest odpowiednia pogoda i temperatura powietrza poniżej -5 st. C.

Z parkowego lodowiska, tak jak w zeszłym roku, będą mogli bezpłatnie korzystać wszyscy mieszkańcy.

Przypominamy, że oprócz ślizgawki w parku planowane jest także utworzenie sztucznego lodowiska na Rynku Wielkim w Zamościu. Jego otwarcie zapowiadane jest na 6 grudnia, będzie to jednak uzależnione od warunków pogodowych.

Zdjęcia z odłowu ryb: Tomasz Poździk (Ogrody Tom-Poz)

 

Poprzedni artykułKonie i Kresy – Spotkanie autorskie z Krzysztofem Czarnotą
Następny artykułPoczuj magiczną atmosferę Świąt na Zamojskim Jarmarku
Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Anonimowo

To lodowisko przed ratuszem to jest tylko po to, żeby (jeszcze nie wiem kto) klepał kasę. Zobaczcie na zdjęcia jaki syf przed ratuszem gdy to coś jest czynne. Dlaczego nie robi się tego w parku za darmo? Przecież woda i tak płynie. Wydzielić miejsce, postawić strażnika miejskiego i niech pilnuje. I tak nic nie robią, tylko patrzą kto zaparkował nie tak jak powinien (nawet na chwilę), a co najgorsze kumają się z elementem na starym mieście. Chyba się ich boją. Czy takie nasze piękne miasto ma być pokazywane w telewizji z najgorszej strony. A przecież to miasto projektował Bernando Morando. Co na to pan prezydent?