Poczuj magiczną atmosferę Świąt na Zamojskim Jarmarku

0
1120

Dekoracje choinkowe, rękodzieło ludowe, produkty na świąteczny stół, mnóstwo atrakcji dla całej rodziny – to wszystko będzie dostępne przez trzy dni na zamojskiej Starówce podczas kolejnego Zamojskiego Jarmarku Świątecznego.

Chcesz dołączyć do jarmarku ze swoimi produktami?
Wszystkie informacje pod numerem telefonu 84 6772494.
Możesz również wysłać email: [email protected]

Impreza odbywać się będzie w dniach 2 – 4 grudnia 2016 r. na Rynku Wielkim w Zamościu. Jak do tej pory, chęć utworzenia swoich stoisk z produktami zgłosiło 40 wystawców, a ta liczba ciągle rośnie. Na miejscu znajdziecie ozdoby choinkowe, dekoracje świąteczne, produkty regionalne, rękodzieło ludowe. Będzie to doskonała okazja, by kupić wyjątkowe i oryginalne podarunki dla najbliższych.

Ale Zamojski Jarmark Świąteczny to nie tylko możliwość kupienia prezentów. Będzie można spędzić wyjątkowy czas w gronie rodziny i znajomych. Podczas imprezy nie zabraknie atrakcji dla wszystkich. Będzie choinka, Mikołaj, nastąpi otwarcie lodowiska.

Przed nami trzy dni wspaniałej, świątecznej atmosfery. Przewidujemy – jak zawsze – piękną pogodę i całe mnóstwo pozytywnej energii…będzie Mikołaj, wspaniali wystawcy, animacje dla dzieci i wiele innych atrakcji – zachęcają do przyjścia, organizatorzy.

Będzie świątecznie, klimatycznie, tradycyjnie! Zapraszamy!

Tak było w zeszłym roku:

 

Poprzedni artykułZnikają ryby z zamojskiego parku – zdjęcia
Następny artykuł“Razem Dla Pokoju” – happening na Rynku Wielkim
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments