Ile osób jeszcze musi umrzeć aby politycy zmienili zdanie? Zbieramy podpisy.

0
816

Proszę wszystkich o drukowanie list, zbieranie podpisów i przynoszenie do Biura Poselskiego, Akademicka 4. Każdy podpis jest ważny, zwracam uwagę że ważny jest czas. Zacznijmy dzisiaj! – Jarosław Sachajko

Ile jeszcze osób, którym w leczeniu mogłaby pomóc medyczna marihuana musi umrzeć, aby politycy oprócz pustych obietnic zaczęli pracować nad gotowym już projektem ustawy, który przyczyni się do złagodzenia cierpienia chorych, uśmierzenia bólu oraz pomoże w wyleczeniu wielu groźnych chorób?
Obywatelski Komitet Medycznej Marihuany wczoraj ogłosił swoje powstanie i rozpoczęcie zbiórki podpisów pod projektem ustawy o legalizacji medycznej marihuany. Jest to komitet obywatelski, społeczny, ponad polityczny i pozapartyjny. W skład komitetu wchodzą zarówno osoby ze środowiska naukowego m.in. prof. Monika Płatek, prof. Jerzy Vetulani, prof. Krzysztof Krajewski, prof. Małgorzata Jantos jak i politycy różnych opcji politycznych, a także rodzice dzieci, którym medyczna marihuana, pomaga łagodzić ból i cierpienie. Komitet ma teraz trzy miesiące na zbieranie podpisów obywateli popierających projekt. Jeżeli zebrane zostanie 100 tys. podpisów, wówczas projekt trafi do Sejmu.
W Zamościu swój podpis możesz złożyć w Biurze Poselskim Pana Jarosława Sachajko przy ulicy Akademickiej 4 a także w Redakcji Nowego Kuriera Zamojskiego przy Placu Stefanidesa 6.

Jeśli chcesz pomóc w zbiórce, zgłoś się do naszego biura. Mamy wydrukowane listy potrzebne do zbiórki podpisów. Zapraszamy.

 

Poprzedni artykuł3 dni do wielkiej bitwy pod Komarowem – mamy dla Was pierwsze zdjęcia.
Następny artykułXI Przegląd Muzyki Wojskowej i Patriotycznej
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments