Podsekretarz stanu w ME z wizytą w Zamościu

0
950

W najbliższy czwartek, 25 sierpnia w Zamościu będzie gościł podsekretarz stanu w Ministerstwie Energii – Wiceminister Andrzej Piotrowski. Na spotkaniu obecny będzie także Wojewoda Lubelski – Przemysław Czarnek oraz Poseł Sławomir Zawiślak.

minister
Wiceminister Energii Andrzej Piotrowski

Spotkanie z wiceszefem resortu energii odbędzie się w Sali Konferencyjnej w Delegaturze Urzędu Wojewódzkiego w Zamościu przy ul. Partyzantów 3 o godz. 16.45 odbędzie się spotkanie z wiceszefem resortu energii. Wiceminister wygłosi wykład na temat klastrów energetycznych.

Jednym z priorytetów Ministerstwa Energii jest obecnie opracowanie nowej koncepcji wykorzystania technologii Odnawialnych Źródeł Energii, która będzie m.in sprzyjać promowaniu przedsiębiorczego i społecznego podejścia społeczności lokalnych do wyzwań, przed którymi stoi polska energetyka.

Delegacja z ME wraz z Wiceministrem Piotrowskim uczestniczyła w majowym wyjeździe studyjnym do Szwecji. Doświadczenia Szwedów są bardzo istotnym elementem we wdrażaniu innowacyjnych pomysłów w Polsce.

Spotkanie ma charakter otwarty, zaproszeni są mieszkańcy, media, przedsiębiorcy oraz wszyscy, którym temat nie jest obcy.

 

Poprzedni artykułHetman niepokonany
Następny artykułPowakacyjna rejestracja na USG
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments