Powakacyjna rejestracja na USG

1
1231

Po wakacyjnej przerwie Roztoczańska Szkoła Ultrasonografii ponownie zaprasza do skorzystania z możliwości wykonania bezpłatnego badania USG.

We wrześniu będą przeprowadzane badania wybranych stawów, badania płuc a także badania USG dla dzieci.

29 sierpnia rozpoczyna się rejestracja USG wybranych stawów ze zmianami pourazowymi: staw skokowy, łokciowy, barkowy, kolanowy. Badania będą się odbywały w Hotelu Jubilat w Zamościu w dniach 6-9 września.

5 września rozpoczyna się rejestracja na bezpłatne USG jamy brzusznej oraz tarczycy dla dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym oraz na badanie przezciemiączkowe u noworodków. Badania odbędą się w Zamościu, w Hotelu Jubilat w dniach 19-22 września.

12 września z rejestracji na bezpłatne USG płuc, opłucnej oraz żeber mogą skorzystać osoby po przebytych chorobach płuc (np. POCHP), wieloletni palacze lub osoby po przebytym urazie żeber. Badania odbędą się w weekend 24-25 września w Hotelu Jubilat w Zamościu.

Rejestracja na poszczególne badania rozpoczyna się w wyznaczone dni o godz. 8.00. Badania są bezpłatne, nie jest wymagane skierowanie na USG, nie ma rejonizacji, ale liczba miejsc jest ograniczona. Rejestracja odbywa się wyłącznie telefonicznie:

84 638 80 90,

84 638 80 91,

84 638 55 12.

Poprzedni artykułPodsekretarz stanu w ME z wizytą w Zamościu
Następny artykułChwała Kawalerzystom!
Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Anonimowo

polecam ,byłam na takich badaniach są wykonywane bardzo dokładnie.