Wszystko Gra w Zamościu

0
961

Już za kilkanaście dni Zamość zostanie ogarnięty festiwalem kulturalnym “Wszystko Gra”. To już 6. edycja wydarzeń kulturalnych organizowanych przez zamojskie Stowarzyszenie Wszystko Gra.

Nie jest jeszcze znany pełny program festiwalu, ale informacje, które już zostały ujawnione, zachęcają do zarezerwowania sobie wolnego czasu na 26-28 sierpnia, aby móc uczestniczyć w koncertach, projekcjach i spotkaniach.

Organizatorzy bardzo szeroko nakreślili tematykę festiwalu: “Muzycznie, od reaggae po metal, warasztatowo, od teatru po piłkę nożną, a do tego garść wydarzeń specjalnych” – brzmi zachęcająco.

W piątek 26 sierpnia w Kazamacie Wschodniej Bastionu I wystąpią takie zespoły jak Roots Rockets i Habakuk. Bilety będą niebawem w sprzedaży – 20/25zł.

Festiwalowa sobota (27 sierpnia) to ciężkie brzmienia.  Na scenie Kazamaty Wschodniej zobaczycie takie zespoły jak Time Of The Sinners, Ziemia Zakazana i Corruption – official

W niedzielę 28 sierpnia na scenie Zamojskiego Domu Kultury, w niezawodnym show komediowym wystąpią Łukasz “Lotek” Lodkowski i Karol Modzelewski. Stand-up comedy to znana na całym świecie forma rozrywki. “Zasada stand-upu jest prosta: brak tematów tabu. Można mówić o wszystkich, nie rzadko poruszając tematy ostre, czy ważne. Łuakasz „Lotek” Lodkowski i Karol Modzelewski łączą na scenie błyskotliwe i ostre teksty z charyzmą, której tradycyjni showmani czy konferansjerzy mogą im pozazdrościć”.

Bilety na to wydarzenie można kupić w recepcji Hotelu Jubilat oraz Hotelu Renesans – 30zł

Więcej szczegółów, Organizatorzy obiecali ujawnić już niebawem.

 

Poprzedni artykułSpotkania z Historią czas zacząć!
Następny artykułBitwa pod Komarowem – 96. rocznica
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments