“Kartoteka” Różewicza w Kazamacie

0
1021

Czwartkowe (07 lipca 2016r.) Zamojskie Lato Teatralne należy do aktorów ze Szkoły Aktorskiej Haliny i Jana Machulskich w Warszawie.

Spektaklem “Kartoteka” wg. Tadeusza Różewicza rozpocznie się cykl trzech przedstawień w wykonaniu Słuchaczy Szkoły Aktorskiej Haliny i Jana Machulskich.

7 lipca godz. 18.00 Kazamata w Bastionie I

bilet: 10 zł

Czego się spodziewać?

Miłość i nienawiść, nadzieja i zwątpienie, pokój i anarchia, patos i kicz. Czy jest miejsce na te wszystkie sprzeczności w sercu i duszy jednego człowieka? Te intrygujące pytania stawiają Słuchacze Szkoły Aktorskiej Haliny i Jana Machulskich w spektaklu „Kartoteka” wg Tadeusza Różewicza. Przedstawienie jest ułożone z luźnych zbiorów rożnych historii, które przerywa nieunikniona śmierć. Nie ma jednego bohatera, jednego miejsca akcji, czasu i jak to w życiu zwykle bywa, jednej sprawy. Spektakl skłania do przemyśleń, ukazując dylematy oraz walkę wewnętrzną postaci, pozostawiając widzom pole do wyobraźni. Nawet jeżeli całość spektaklu spaja melancholia i refleksja, nie brakuje poczucia humoru, wartkiej akcji oraz brawurowej gry aktorskiej.

występują:

Agata Ambicka, Dagmara Borkowska, Marta Jasińska, Jacek Jeznach, Bartłomiej Kania, Patrycja Łobodzińska, Aleksandra Pustoła, Martyna Rek  Joanna Róg,  Karol Skoczek, Damian Jarosz, Michał Szpak, Przemysław Przestrzelski, Agata Darnowska, Ewa Pietrzak

adaptacja, reżyseria i  scenografia: Ewelina Łyszczek
muzyka: Karol Skoczek

źródło. zdk

Poprzedni artykułWystawa i kiermasz storczyków
Następny artykułIwaszkiewicz w Parku Miejskim
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments