Współpraca PWSZ i ZUS

0
904

Wczoraj, 30 czerwca, Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Szymona Szymonowica w Zamościu podpisała porozumienie o współpracy z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych. Umowę partnerską podpisali rektor uczelni prof. dr hab. Waldemar Martyn oraz członek zarządu ZUS w Warszawie dr Marcin Wojewódka.

Umowa przewiduje realizację projektu „Ubezpieczenia społeczne – edukacja z ZUS”. Instytucje będą współpracować w zakresie działalności dydaktycznej i rozwojowej oraz działalności naukowej, badawczej i realizacji wspólnych projektów z zakresu tematyki ubezpieczeń społecznych. Porozumienie zakłada także organizację konferencji naukowych, a studentom PWSZ w Zamościu umożliwia odbywanie praktyk studenckich w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych oraz gwarantuje wsparcie merytoryczne dla osób piszących prace dyplomowe z zakresu ubezpieczeń społecznych, w tym udostępnianie materiałów zgodnych z tematyką prac.

Podpisanie porozumienia jest istotne w kontekście uruchomienia nowego kierunku studiów w PWSZ w Zamościu: finanse i rachunkowość, na który obecnie trwa rekrutacja.

 

 

 

 

Poprzedni artykułSportowe wakacje 2016
Następny artykułCertyfikat „Nowoczesnej Edukacji Wczesnoszkolnej” dla zamojskiej “Siódemki”
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments