Sportowe wakacje 2016

0
877

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Zamościu zaprasza najmłodszych mieszkańców miasta do udziału w bezpłatnym cyklu zajęć sportowo-rekreacyjnych.

W ramach tego projektu w obiektach Ośrodka Sportu i Rekreacji realizowane będą zajęcia w następujących dyscyplinach: pływanie, zajęcia rytmiczno-taneczne, szachy i gry planszowe.
Ważnym punktem programu „Zachowaj trzeżwy umysł – sportowe wakacje 2016” będą zajęcia wychowawczo-profilaktyczne z zakresu rozwiązywania problemów alkoholowych i przeciwdziałania narkomani według programu pn. ,,Spójrz inaczej”. Dodatkowym urozmaiceniem projektu będą wycieczki edukacyjno–poznawcze do Centrum Kultury Filmowej i Muzeum Szachów. Podczas trwania cyklu zajęć sportowo-rekreacyjnych odbędą się również dwie imprezy rekreacyjno-sportowe nad zalewem miejskim i stadionie OSiR.

ADRESACI PROJEKTU:
Dzieci i młodzież od 9 do 13 lat z terenu Miasta Zamość.

TERMIN ORGANIZACJI ZAJĘĆ:
I turnus: 11.07 – 22.07.2016r.
II turnus: 25.07 – 05.08.2016r.

SPRAWY ORGANIZACYJNE:

– Pierwsze zajęcia 11.07.2015r., zbiórka w holu głównym Krytej Pływalni OSiR w Zamościu, ul. Zamoyskiego 62A godz. 09.30
– Ilość uczestników ograniczona (jeden turnus 30 osób). O uczestnictwie w zajęciach decyduje kolejność zgłoszeń. W momencie rezygnacji uczestnika z zajęć istnieje możliwość uzupełnienia grupy
– Opiekunowie/rodzice uczestników zajęć zobowiązani są do wypełnienia kart uczestnictwa dzieci w zajęciach (na pierwszym spotkaniu)
– Uczestnicy powinni mieć ze sobą strój i obuwie sportowe, strój kąpielowy, czepek, klapki,
– Organizator zapewnia odpowiedni sprzęt do gier i zabaw sportowych
– Organizator nie zapewnia wyżywienia podczas zajęć.

ZAPISY:
Dział Sportu i Organizacji Imprez OSiR pok. 14
tel. 84/677-54-62

Przypominamy również, że w okresie wakacyjnym: 25.06. – 31.08.2015r. funkcjonuje wakacyjna strefa rekreacji nad zalewem miejskim w Zamościu.
Dla wypoczywających przewidziano bezpłatną wypożyczalnię sprzętu sportowo-rekreacyjnego typu: dmuchane piłki, koła, materace, piłki do piłki siatkowej, zestawy do piaskownicy, badminton.
Nad bezpieczeństwem wypoczynku przez cały okres wakacji będą czuwać ratownicy WOPR w godz. od 10:00 do 18:00.

 

UDZIAŁ W PROJEKCIE BEZPŁATNY
PROGRAM  REALIZOWANY ZE ŚRODKÓW MIEJSKIEGO PROGRAMU PROFILAKTYKI I ROZWIĄZYWANIA PROBLEMÓW ALKOHOLOWYCH

Poprzedni artykułWpadnij do Sąsiadki – 1000 lat historii w jeden dzień
Następny artykułWspółpraca PWSZ i ZUS
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments