Pomóż w pozyskaniu środków na remont Zamojskiego Domu Kultury

3
1636
GAIA

Zaistniała możliwość wyremontowania budynku oraz sali widowiskowej Zamojskiego Domu Kultury. Dyrektor ZDK, Janusz Nowosad, zwraca się z prośbą o wypełnienie specjalnie przygotowanej ankiety, która bierze udział w badaniu zainteresowania i zapotrzebowania na nowe produkty i usługi kulturalne oferowane przez Zamojski Dom Kultury. 

Potrzeba kilku tysięcy wypełnionych ankiet. Obecnie ZDK ma ich niespełna tysiąc.POMAGAMY!

Aby wziąć udział w badaniu należy kliknąć w poniższy link, wypełnić ankietę i kliknąć Prześlij. Ankieta jest anonimowa i zajmuje 2-3 minuty.image001 (1)

https://docs.google.com/forms/d/1Rx1lRrv1DRuYFLINo5JFDIw7BLvzyXUOjZELmUBMrf4/viewform

Przeprowadzona analiza i wyniki badania posłużą do zdefiniowania Państwa potrzeb oraz popytu na wzbogaconą i poszerzoną ofertę kulturalną oraz aplikowanie o środki finansowe na przebudowę Zamojskiego Domu Kultury w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2014-2020, Oś priorytetowa 7. Ochrona dziedzictwa kulturowego i naturalnego, działanie 7.1 Dziedzictwo kulturowe i naturalne.

Zwracamy się również z serdeczną prośbą o rozpowszechnienie badania wśród znajomych

- reklama-
3 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
jurek

niech rząd daje mniej na kler a więcej na kulturę.

renovatio
Reply to  jurek

jurek, wyjdź z lasu

Nina

Zaprosiłam znajomych z Chełma na koncert – zaskoczeni, że placówka kultury może jeszcze tak wyglądać, czas zatrzymał się tu na latach osiemdziesiątych ubiegłego wieku. Oferta też mizerna w porównaniu z chełmskim MDK. Tak naprawdę do tylko Namysłowscy gwarantują pozytywne komentarze w 100% – chociaż ich sala też pozostawia wiele do życzenia. To oni są marką kulturalną tego miasta – czy ktoś to zauważy!