Bursa na Targach

0
1138

Podczas odbywających się w miniony poniedziałek (21 marca) zamojskich Targów Edukacyjnych Bursę Międzyszkolna Nr 2 reprezentowali nauczyciele-wychowawcy: p. Maria Łasocha i p. Wiesława Haik wraz z Dyrektorem oraz młodzież.

Odwiedzający Targi Gimnazjaliści zapoznali się z ofertą bursy za pośrednictwem prezentacji multimedialnej wyświetlanej na telebimie, a także wydawnictw prezentowanych na stoisku. Były to cztery pozycje książkowe wydane przez bursę i Bursorki, tj. gazetki bursowe wydawane w formie kwartalnika. Stoisko wzbogaciły słodycze i przyozdobiły kompozycje kwiatowe wykonane przez wychowanków z sekcji plastycznej. Oferta bursy wzbudziła duże zainteresowanie gimnazjalistów. Zainteresowani otrzymywali broszurki, wizytówki i wnioski o przyjęcie do bursy na przyszły rok szkolny. Bursa cieszy się dużą popularnością z racji bogatej oferty edukacyjnej.

Każdego roku spośród ponad 300 ubiegających się, bursa przyjmuje ok. 260 uczniów-wychowanków. Stoisko Bursy stoisko odwiedzili również: Prezydent p. Andrzej Wnuk, Z-ca Prezydenta p. Andrzej Zastąpiło, Przewodniczący Rady Miasta p. Jan Matwiejczuk oraz Dyrektor Wydziału Oświaty p. Agnieszka Kowal.

- reklama-
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments