Konkurs rozstrzygnięty

0
1632
- reklama-

Młodzieżowy Dom Kultury im. Kornela Makuszyńskiego w Zamościu, pod patronatem Jana Matwiejczuka – Przewodniczącego Rady Miasta Zamoś,ć zorganizował konkurs plastyczny: „Mój Nauczyciel i jego praca – na lekcjach WF”.
Do konkursu zgłoszono 631 prac z 53 placówek z województwa lubelskiego.

Jury konkursowe, w składzie:

1.      Małgorzata Czuj – konsultant ds. wspomagania szkół  w zakresie realizacji podstawy programowej dla szkoły podstawowej LSCDN Oddział w Zamościu  (specjalność: edukacja artystyczna), artysta plastyk – przewodnicząca komisji,

2.      Małgorzata Nowosad- Pałczyńska- Prezes ZNP Oddział w Zamościu- członek komisji

3.      Zenon Ważny– Prezes NSZZ „Solidarność” Pracowników Oświaty i Wychowania w Zamościu – członek komisji

4.      Aleksandra Baranowicz – nauczyciel MDK w Zamościu – członek komisji

wyłoniło najlepsze prace oraz przyznało wyróżnienia.

Kategoria I – uczniowie szkół podstawowych klas I – III

Nagrody:

I nagroda: Karolina Dziura, lat 8, Szkoła Podstawowa nr 3 im. Doktora Janusza Petera w Tomaszowie Lubelskim, n-l Małgorzata Łoza

II nagroda: Zofia Zalewska, lat 8, Zespół Szkół w Woli Uhruskiej, n-l Marzena Antoniuk

III nagroda: Weronika Żak, lat 9, Młodzieżowy Dom Kultury im. K. Makuszyńskiego w Zamościu, n-l Magdalena Majer

III nagroda: Izabela Dybich, lat 6, Centrum Kultury w Łęcznej, n-l Paweł Brodzisz

III nagroda: Klaudia Wołoch, lat 8, Młodzieżowy Dom Kultury im. K. Makuszyńskiego w Zamościu, n-l Wioletta Brzozowska

Wyróżnienia:

Martyna Jakubowska, lat 7, Centrum Kultury w Łęcznej, n-l Paweł Brodzisz

Aleksandra Kawalec, lat 8, Niepubliczna Szkoła Podstawowa Nr 2 z Oddziałami Intergacyjnymi w Chełmie, n-l Krystyna Tywoniuk

Karol Kuryło, lat 7, Szkoła Podstawowa im. Żołnierzy Armii Kraków w Łosieńcu, n-l Maria Krawiec

Mikołaj Marciniewicz, lat 7, Szkoła Podstawowa Nr 4 w Zamościu, n-l Aleksandra Kopiel

Julia Medyńska, lat 7, Centrum Kultury w Łęcznej, n-l Paweł Brodzisz

Amelia Sidor, lat 9, Zespół Szkół w Białce, n-l Grażyna Mironiuk

 

Kategoria II – uczniowie szkół podstawowych klas IV – IV

Nagrody:

I nagroda: Kornelia Gajewska, lat 12, Zespół Szkół w Żdanowie, n-l Monika Łasocha

II nagroda: Anna Figurska, lat 10, Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa Smart School w Zamościu, n-l Magdalena Cieplechowicz – Buczak

III nagroda: Marta Smolira, lat 11, Szkoła Podstawowa Nr 29 w Lublinie, n-l Małgorzata Basińska

Wyróżnienia:

Izabela Czochra, lat 12, Młodzieżowy Dom Kultury im. K. Makuszyńskiego w Zamościu,

n-l Magdalena Majer

Martyna Niścior, lat 11, Młodzieżowy Dom Kultury im. K. Makuszyńskiego w Zamościu, n-l Magdalena Cieplechowicz – Buczak

Aleksandra Pawlak, lat 10, Gminny Ośrodek Kultury w Puchaczowie, n-l Magdalena Dylewska

 

Kategoria III – uczniowie gimnazjów i szkół ponad gimnazjalnych

Nagrody:

I nagroda: Aleksandra Kuczmaszewska, lat 12, Zespół Szkół i Przedszkola w Tarnawatce, n-l Ewa Zieńko – Bajwoł

II nagroda: Amanda Mojżesz, lat 14, Młodzieżowy Dom Kultury im. K. Makuszyńskiego w Zamościu, n-l Małgorzata Magryta

III nagroda: Agata Magdziarz, lat 15, Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych  w Turobienie, n-l Czesława Bida

Wyróżnienia:

Angelika Cisek, lat 13, Zespół Szkół i Przedszkola w Tarnawatce, n-l Ewa Zieńko – Bajwoł

Weronika Podgajna, lat 15, Zespół Szkół w Białce, n-l Grazyna Hankiewicz

Artur Zawiślak, lat 17, Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy w Zamościu, n-l Helena Kamińska

Przyznano następujące nagrody specjalne:

Nagroda specjalna Przewodniczącego Rady Miasta Zamość Pana Jana Wojciecha Matwiejczuka:

Weronika Kudyk, lat 8, Szkoła Podstawowa w Pniówku, n-l Alina Korneluk

Nagroda specjalna Prezes ZNP Oddział w Zamościu Pani Małgorzaty Nowosad – Pałczyńskiej:

Agata Mądral, lat 12, Szkoła Podstawowa w Skierbieszowie, n-l Justyna Wojtasiuk

Adrian Stelmach, lat 8, Młodzieżowy Dom Kultury w Biłgoraju, n-l Anna Świca

Agata Zając, lat 16, Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy w Zamościu, n-l Ewa Kasprzyk

Nagroda specjalna Prezesa Organizacji Międzyzakładowej Pracowników Oświaty NSZZ „Solidarność” w Zamościu Pana Zenona Ważnego:

Maciej Dubas, lat 10, Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Doktora Janusza Petera  w Tomaszowie Lubelskim, n-l Iwona Jędruszko

Justyna Korneluk, lat 14, Gimnazjum Nr 4 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Zamościu, n-l Małgorzata Hrycyk

Nagroda specjalna Dyrektora Młodzieżowego Domu Kultury im. K. Makuszyńskiego w Zamościu Pana Andrzeja Szumowskiego:

Hanna Faryna, lat 8, Szkoła Podstawowa nr 3 im. Doktora Janusza Petera w Tomaszowie Lubelskim, n-l Małgorzata Łoza

 

Podsumowanie konkursu i  otwarcie wystawy pokonkursowej odbędzie się  20 października 2015 roku (tj. wtorek) o godz. 13.00,  w Galerii Sztuki Dziecka MDK  „Na Kamiennej” w Zamościu.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments