Nagroda na targach

0
1256
fot. facebook Trasa Turystyczna

Trwa dobra passa dla Zamościa, jeżeli chodzi o turystykę.

Nie tak dawno, bo 6 października Prezydent Andrzej Wnuk, podczas VI Lubelskiej Gali Turystyki odebrał nagrodę za zwycięstwo w konkursie na najlepszy produkt turystyczny województwa lubelskiego. Do konkursu na Najlepszy Produkt Turystyczny zgłoszono 25 propozycji. Pierwsze miejsce otrzymał Zamość – Twierdza Otwarta.
Decyzją kapituły Zamość został również nominowany do Ogólnopolskiego Certyfikatu na Najlepszy Produkt Turystyczny. Także do Zamościa trafiły tytuł i statuetka Turystycznej Perełki Regionu Lubelskiego.

O Hetmańskim Grodzie znów usłyszanoW dniach 15-17 października w Poznaniu odbywają się targi turystyczne TOUR SALON 2015. Są to targi regionów i produktów turystycznych. Oficjalna uroczystość otwarcia targów była okazją do wręczenia nagród i wyróżnień osobom i instytucjom działającym w branży turystycznej.
W kategorii centrów i punktów trzygwiazdkowych I miejsce przyznano Zamojskiemu Centrum Informacji Turystycznej i Historycznej.
Statuetkę odebrał zespół Zamojskiego Centrum Informacji Turystycznej i Historycznej z dyrektor Joanną Liberadzką – Duras na czele.
Gratulacje.

Przypominamy, że każdego tygodnia w biurze ZCITiH można wziąć bezpłatnie aktualne wydanie Nowego Kuriera Zamojskiego.

 

Poprzedni artykułFilcowanie i decoupage w Gminie
Następny artykułKonkurs rozstrzygnięty
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments