Tajemnice Mercurego

0
1332

Z okazji Światowego Dnia Turystyki, Hotel Mercure Stare Miasto w Zamościu zorganizował dla mieszkańców możliwość poznania hotelu „od kuchni”. Każdy zainteresowany, tym jak wyglądają pokoje w hotelu, na czym polega praca w recepcji, mógł dzisiaj zaspokoić swoją ciekawość. W roli przewodnika po hotelowych pokojach i krętych korytarzach doskonale sprawdziła się dzisiaj Dyrektor Hotelu Mercure – Magdalena Magryta.

Dla odwiedzających, otwarty był dzisiaj Apartament Hetmański z pięknym widokiem na zamojski Rynek Wielki. Mieszkał w nim między innymi Prezydent Bronisław Komorowski, w trakcie swojej wizyty w Zamościu, w październiku minionego roku.

Niewiele osób wie, ale w hotelu jest jeden pokój, w którym straszy. Goście słyszą najczęściej przesuwane meble, ale duch oprócz przemeblowania urządza niektórym koncerty chórów średniowiecznych. Jak się okazuje, zwolenników zamieszkania w tym właśnie pokoju wcale nie brakuje.

Dla najmłodszych, odbywał się konkurs plastyczny. Dzieci pieczołowicie rysowały hotel, dodając mu ciekawych atrybutów.
Dla wszystkich odwiedzających, obsługa hotelu przygotowała słodki poczęstunek.

W hotelowej restauracji jeszcze tylko do końca września macie Państwo okazję skosztować pysznych dań „Z różnych stron świata”. A wśród nich: kalmary duszone w winie, musaka, australijski placek z cukinii, japoński makaron Mie Goreng z kurczakiem i sosem ostrygowym.

 

red. cag

 

 

- reklama-
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments