Jak poprawnie fakturować w małej firmie?

0
347

Jak poprawnie fakturować w małej firmie?

laptop 2591245 1920 Jak poprawnie fakturować w małej firmie?

Szukając sposobu na prawidłowe fakturowane w małej firmie warto przyjrzeć się sprawdzonym programom do wystawiania faktur. Chociaż na rynku spotkać można wiele rozwiązań to nie wszystkie będą idealne dla małej firmy. Przeanalizujemy rozwiązanie, które proponuje firma Mega-Tech dla małych biznesów. Mowa o programie Faktura Small Business.

Przygotowanie faktur VAT i bez VAT w klika minut. Czy to możliwe?

Program Faktura Small Business został stworzony przez firmę Mega-Tech jak sama nazwa wskazuje dla małych biznesów. Jest on prosty intuicyjny i posiada wszystkie niezbędne dla przedsiębiorcy prowadzącego małą działalność funkcje. Oprogramowanie oferuje możliwość przygotowania faktury VAT i bez VAT. Zatem czynny podatnicy VAT, jak i zwolnieni z podatku mogą z niego korzystać. Jest to bardzo dobre rozwiązanie, które sprawia, że narzędzie staje się bardziej uniwersalne. Z programem Faktura Small Business wystawianie faktur trwa kilka minut z uwagi na towarzyszące procesowi opcje, z których może skorzystać przedsiębiorca. Zaliczyć do nich można np. możliwość pobierania danych klientów z CEIDG na podstawie numeru NIP firmy.

Program szyty na miarę potrzeb przedsiębiorcy?

Fakturowanie z Faktura Small Business jest intuicyjne i bardzo przejrzyste. Program można dowolnie dostosować do własnych potrzeb. Przedsiębiorca może np. dowolnie edytować wygląd wystawianych dokumentów poprzez wprowadzenie do nich własnej pieczątki czy logo. Użytkownik może również ustawić w programie dowolną czcionkę czy zdefiniować własne rejestry, dowolne formy płatności, jednostek miary i waluty. Faktury mogą być wystawiane w kwotach netto lub brutto.

Bezpieczeństwo danych przede wszystkim

W obecnych czasach nie trudno o infekcję komputera przez złośliwe oprogramowanie. Aby uchronić przedsiębiorcę przed ewentualną stratą danych gromadzonych w programie, Mega-Tech oferuje bardzo przydatną usługę, a mianowicie eArchiwum. To zdalna kopia bezpieczeństwa, która pozwala nie martwić się o informacje w momencie, gdy dzieją się różne sytuacje losowe.

Myśląc o szybkim i prostym fakturowaniu w małej firmie na pewno warto przetestować funkcjonalności oferowane w programie Faktura Small Business tym bardziej, że jest to zupełnie za darmo. W ten sposób przedsiębiorca będzie w stanie samodzielnie ocenić jak oprogramowania sprawdzi się w jego biznesie.

- reklama-
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments