w , ,

„OdDam – Wieczór Dobroczynności w Artis Hotel&SPA”

- reklama-

Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym „Krok za krokiem” w Zamościu, już po raz VII zorganizowało imprezę charytatywną pn. „OdDam –Wieczór Dobroczynności w Artis Hotel&SPA”. Wydarzenie miało miejsce wczoraj 6 grudnia 2019 roku

Ideą Wieczoru jest wsparcie działań Stowarzyszenia na rzecz zakończenia I etapu budowy „Rodzinnego Domu” – Kompleksu Terapeutyczno – Opiekuńczego dla dorosłych osób z niepełnosprawnościami w Zamosciu przy ul. Kresowej 24, w którym od 28 lutego 2020 r. Warsztat Terapii Zajęciowej będzie miał nową siedzibę. Do zakończenia inwestycji brakuje jeszcze 1 ml zł.

W programie „Wieczoru” były występy artystyczne wychowanków Stowarzyszenia i zaproszonych gości, poczęstunek, wystawa rękodzieła artystycznego.

- reklama-

Każdy z uczestników „Wieczoru” mógł pomóc poprzez przekazanie przedmiotu (np. szala, biżuterii, przedmiotów artystycznych) lub poprzez przekazanie darowizny na rzecz Stowarzyszenia. Imiona i nazwiska darczyńców zostały wyeksponowane na świątecznej choince. Poniżej nasza fotorelacja.

- reklama-
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Co myślisz?

Napisane przez Tomasz krywionek

laptop 2591245 1920 Jak poprawnie fakturować w małej firmie?

Jak poprawnie fakturować w małej firmie?

zaklady liga europy Liga Europy – ciekawe rozgrywki dla miłośników zakładów bukmacherskich

Liga Europy – ciekawe rozgrywki dla miłośników zakładów bukmacherskich