Tragedia na drodze. Dwie młode osoby nie żyją

0
2464

Do tragicznego w skutkach wypadku drogowego doszło dzisiejszej nocy na trasie Chyże – Bełżec w powiecie tomaszowskim. Kierujący volkswagenem 24-latek zginął na miejscu, po tym jak zjechał na pobocze i uderzył w przydrożne drzewo. 17-letni pasażer w ciężkim stanie został przewieziony do szpitala. Niestety jego życia nie udało się uratować. Wyjaśniamy przyczyny i okoliczności tego wypadku.

Dzisiejszej nocy przed godziną 3 dyżurny tomaszowskiej policji został poinformowały o wypadku drogowym, do którego doszło na drodze powiatowej pomiędzy  miejscowościami Bełżec  – Chyże w powiecie tomaszowskim.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 24-latek kierujący pojazdem marki Volkswagen Passat na prostym odcinku drogi biegnącej przez las, z niewyjaśnionych dotąd przyczyn zjechał na pobocze i uderzył w przydrożne drzewo. W wyniku poniesionych obrażeń, kierujący pojazdem poniósł śmierć na miejscu. 17-letni pasażer volkswagena z licznymi obrażeniami został przewieziony do szpitala. Niestety jego życia nie udało się uratować.

Na miejscu zdarzenia do wczesnych godzin porannych trwały czynności z udziałem prokuratora oraz biegłego z zakresu rekonstrukcji wypadków drogowych.

Przyczyny i okoliczności tego tragicznego wypadku wyjaśni prowadzone śledztwo.

sierżant sztabowy Małgorzata Pawłowska

68 209434 Tragedia na drodze. Dwie młode osoby nie żyją 68 209435 Tragedia na drodze. Dwie młode osoby nie żyją

Poprzedni artykułRockowe show na podsumowanie 47. ZLT
Następny artykułŚledzenie numeru telefonu jest prostsze niż przypuszczasz. Sprawdź!
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments