Moniko jesteś wielka! Gratulujemy!

0
521

Monika Mazur policjantka z Komendy Miejskiej Policji w Zamościu podczas kolarskiego wyścigu Majka Days w Dobczycach zdobyła pierwsze miejsce wśród startujących tam policjantek.

18 września 2022 roku w Dobczycach już po raz piąty odbył się wyścig „Małopolska Majka Days” – kolarskie święto z udziałem olimpijskiego medalisty Rafała Majki. W tej sportowej imprezie wzięło udział około 700 miłośników dwóch kółek. Celem zawodów była popularyzacja kolarstwa szosowego w Polsce, promocja lokalnych atrakcji turystycznych oraz propagowanie zdrowego trybu życia, aktywnego wypoczynku i rekreacji. We wszystkich kategoriach wiekowych uczestnicy rozpoczynali wyścig ze startu wspólnego, mając do wyboru trzy dystanse. Trasy z licznymi wzniesieniami biegły przez okolice miasta Dobczyce.

Wzorem lat ubiegłych wprowadzono też klasyfikację indywidualną „Policjant” Open. Rywalizacja mundurowych z podziałem na płeć odbyła się na 59 kilometrowym dystansie Medio Fondo. Jako pierwsza do mety dojechała Monika Mazur – policjantka z naszej jednostki i po raz kolejny już w tym roku stanęła na podium kolarskich rywalizacji.

Nagrody rywalizującym policjantom wręczył nadinspektor Dariusz Zięba Dowódca Centralnego Pododdziału Kontrterrorystycznego Policji „BOA”.

Naszej koleżance serdecznie gratulujemy i życzymy, aby dalej realizowała swoją kolarską pasję osiągając jak najlepsze wyniki.

aspirant sztabowy Dorota Krukowska – Bubiło

Poprzedni artykułPirat drogowy w Dacii zapoznał się z nowym taryfikatorem. Publikujemy FILM
Następny artykułPiotr Błażewicz w zarządzie holdingu spożywczego – szansa na duże pieniądze dla ZZZ
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments