Śniadanie społeczników

0
147

Stowarzyszenie Lokalnie i Globalnie zaprasza na pierwsze zorganizowane na terenie miasta Zamość “Śniadanie społeczników”.

W zamyśle Organizatorów, ma być to spotkanie zapoznawcze dla osób, które działają i chcą działać, czyli dla członków lokalnych stowarzyszeń, osób wspierających stowarzyszenia, aktywistów oraz społeczników. 

Śniadanie jest w fazie planowania, a wszyscy zainteresowani taką formułą mogą zarejestrować się za pomocą prostego formularza google, wpisując adres shorturl.at/ceGNX 

Termin na wyrażenie chęci uczestnictwa w „Śniadaniu Społeczników” upływa 25 września.

Osoby, które zarejestrowały się przez formularz, zostaną poinformowane przez Organizatorów o terminie i miejscu spotkania.

Spotkanie będzie okazją do wymiany doświadczeń, nawiązania nowych znajomości i dyskusji na temat funkcjonowania organizacji społecznych w Zamościu.

W ramach spotkania zostaną przedstawione informacje o różnorodnych źródłach finansowania inicjatyw lokalnych. Uczestnicy będą mogli zgłosić uwagi do projektu Programu współpracy Miasta Zamość z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na 2023 rok.

Ramowy program śniadania przewiduje rozpoczęcie o godz. 9.00, krótką prezentację zgromadzonych organizacji i podmiotów, półgodzinne przedstawienie informacji o możliwych źródłach finansowania inicjatyw lokalnych oraz czas na swobodną dyskusję.

Kontakt do organizatora: [email protected] 

Poprzedni artykułMłodzicy Gryfa pokazali formę w turnieju RozvitaCup
Następny artykułZmiany na remontowanych odcinkach
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments