Młodzicy Gryfa pokazali formę w turnieju RozvitaCup

0
261

To był naprawdę ciekawy turniej! W sobotę 9 września, na Stadionie Gminnym w Zawadzie odbyła się kolejna edycja Rozvita Cup z udziałem szesnastu drużyn z rocznika 2014 (U-9).

W turnieju wzięło około 150 zawodników reprezentujących kluby z całego województwa lubelskiego oraz ukraiński FC Kovel.

Zgodnie z turniejowym harmonogramem mecze odbywały się równolegle na czterech boiskach w wymiarze czasowym 2×10 minut. W myśl zaleceń PZPN, Organizatorzy nie podają klasyfikacji końcowej, ale zdradzają, że do „grupy platynowej” awansowały zespoły:  SMS Avia Świdnik,  STS Gryf Gmina Zamość I, Młodzieżówka Radzyń Podlaski i Podlasie Biała Podlaska.

– W imieniu Gryfa Gmina Zamość dziękuję wszystkim drużynom za dobry turniej, sportową atmosferę i wiele ciepłych słów. Turniej stał naprawdę na wysokim poziomie, co nie dziwi, bo grała cała czołówka klubów z województwa w tym roczniku. Ale żeby się rozwijać, trzeba właśnie gra z takimi zespołami. Gościliśmy też na trybunach wielu rodziców, którzy gorąco wspierali swoje pociechy. Szacunek! Do zobaczenia na kolejnym Rozvita Cup – podsumował turniej trener żaków naszej Akademii Rafał Turczyn.

Głównym Partnerem turnieju była Rozvita – Roztoczańska Vitamina. Regeneracyjną pizzę dostarczyło Hejo Tutaj, a rzeczowego wsparcia udzielił Carrefour – Zamość.

Poprzedni artykuł„Vortex” w Kinie Konesera
Następny artykułŚniadanie społeczników
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments