Zamojskie PGK na V miejscu w Polsce

0
399

 

W tegorocznej edycji Rankingu organizowanego przez magazyn Strefa Gospodarki i Dziennik Gazeta Prawna, zamojska spółka PGK uplasowała się na V miejscu.

Ranking miał na celu przedstawienie czołówki branży komunalnej, wyróżnienie najlepszych w niej przedsiębiorstw, ale przede wszystkim pokazanie opinii publicznej podstawowych informacji związanych z branżą usług komunalnych w naszym kraju.

PGK Zamość wyprzedziło m.in Zakład Zagospodarowania Odpadów Sp. z o.o. w Poznaniu, Zakład Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Zawierciu czy Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej PGK „Żyrardów” Sp. z o.o.

Kapituła rankingowa, która bardzo wysoko oceniła działalność zamojskiego PGKu w skali kraju. Oceny dokonywano pod względem inwestycji realizowanych przez spółkę. Kapituła brała także pod uwagę czynniki ekonomiczne, kadrowe, prowadzoną przez spółkę edukację ekologiczną, a także wszechstronność takich inicjatyw podejmowanych na rzecz współpracy z lokalnym środowiskiem.

“Jest to ogromne wyróżnienie dla naszej firmy, dla Pani Prezes Małgorzaty Bzówki i całej kadry kierowniczej PGK. Za naszym sukcesem stoi każdy z pracowników zatrudnionych w PGK Zamość, któremu dziękujemy” – czytamy na facebookowym profilu PGKu.

Poprzedni artykułRuszają głosowania osiedlowe na projekty budżetu obywatelskiego
Następny artykułJak ugasić pożar?
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments