Zmiana organizacji ruchu na remontowanych odcinkach

1
582

STRABAG Sp. z o.o. jako Wykonawca prac zawiadamia o zmianie czasowej organizacji ruchu na odcinku ul. Dzieci Zamojszczyzny i ul. Szczebrzeskiej w dniu 09.09.2022r.

Wprowadzenie w/w organizacji będzie skutkowało tym, iż połączenie ulic Dzieci Zamojszczyzny, Okrzei oraz Włościańskiej zamieni się ponownie w skrzyżowanie zwykłe. Ulica Włościańska będzie dalej dostępna dla ruchu. Następnie na odcinku od skrzyżowania ulic Dzieci Zamojszczyzny, Okrzei oraz Włościańskiej do skrzyżowania ulic Dzieci Zamojszczyzny i Kruczej ruch zostanie skierowany na jednię lewą. Na dalszym odcinku ruch będzie odbywał się po jezdni prawej, zgodnie z obecnie wprowadzoną organizacją ruchu.

Ponadto zmieni się lokalizacja miejsca, w którym ruch w stronę centrum jest przekierowywany z jezdni lewej na prawą na ul. Szczebrzeskiej. To miejsce będzie przesunięte ok. 300 m w stronę granic miasta od skrzyżowania ul. Szczebrzeskiej z ul. Strefową.

Poprzedni artykułNowa rzeźba leśmianowska i Festiwal Ulica Literacka
Następny artykułW dawnej przychodni powstaną mieszkania dla rodzin z Ukrainy
Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Sławomir

Uuuu.. Grubo.
Dobrze że piszą gdzies o tym bo patrząc na brak oznaczeń gdziekolwiek na ich remontach zastanawiam się jakim cudem mają jakiekolwiek pozwolenie na remonty dróg.
Gorszego bagna na świecie nie widziałem.
Oznaczenia strzałek bądź pachołków to chyba nie ich mocna strona.
Dezorganizacja jak w Donbasie.
Pamiętajcie jeżeli kiedykolwiek doświadczycie tu kolizji bądź wypadku róbcie zdjęcia.
A wyciągnięcie od nich nie małe pieniądze za szkody psych.
Pozdrawiam