POSZUKIWANY 35-LATEK PODEJRZANY O DOKONANIE INNEJ CZYNNOŚCI SEKSUALNEJ ORAZ NĘKANIE TRAFIŁ DO ARESZTU

0
2202

Za uporczywe nękanie i dopuszczenie się innej czynności seksualnej trafił do aresztu 35-latek z Zamościa. Mężczyzna został zatrzymany przez funkcjonariuszy w związku z zawiadomieniem złożonym pod koniec sierpnia przez 28-letnią pokrzywdzoną, która z obawy o własne bezpieczeństwo postanowiła zgłosić się na Policję.

Za uporczywe nękanie i dopuszczenie się innej czynności seksualnej trafił do aresztu 35-latek z Zamościa. Mężczyzna został zatrzymany przez policjantów pod koniec sierpnia, po otrzymaniu informacji, że jego zachowanie wzbudza niepokój wśród mieszkańców miasta i zawiadomieniu złożonym w tej sprawie przez 28-letnią pokrzywdzoną. Wczoraj Sąd Rejonowy w Zamościu przychylił się do wniosku Policji i Prokuratury, dzięki czemu 35-latek najbliższe 3 miesiące spędzi w areszcie.

Komenda Miejska Policji w Zamościu nadal poszukuje osób, które mogły paść ofiarą zatrzymanego 35-latka.  Przypomina, że pojawiał się najczęściej przy ul. Hrubieszowskiej, Lwowskiej, Krasnobrodzkiej i Młyńskiej w Zamościu, ale bywał też widywany w innych rejonach miasta. Jest to szczupły, wysoki (około 175 cm wzrostu) mężczyzna z zarostem, o ciemnych krótkich włosach i ciemnej karnacji.

Osoby, które w ostatnim czasie znalazły się w sytuacjach mogących mieć związek z opisanym mężczyzną lub zostało popełnione przestępstwo na ich szkodę proszone są o zgłaszanie się do Komendy Miejskiej Policji w Zamościu przy ul. Wyszyńskiego 2 lub kontakt telefoniczny pod numerem: 47 815 19 00.

ŹRÓDŁO: starszy aspirant Katarzyna Szewczuk

68 208277 POSZUKIWANY 35-LATEK PODEJRZANY O DOKONANIE INNEJ CZYNNOŚCI SEKSUALNEJ ORAZ NĘKANIE TRAFIŁ DO ARESZTU

Poprzedni artykułMural przyjaźni na ścianie budynku spółdzielni
Następny artykułGrupa przestępcza rozbita. Procederem kierowała 34-letnia kobieta
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments