Zamość: śmiertelne postrzelenie 64-letniego mężczyzny

0
625

Krasnostawscy Policjanci wraz z Prokuratorem wyjaśniają okoliczności śmierci mieszkańca Zamościa. Dzisiejszej nocy został postrzelony w głowę podczas polowania. Wiadomo, że w chwili zdarzenia znajdował się w samochodzie.

W piątek po godzinie 22:00, dyżurny krasnostawskiej komendy otrzymał zgłoszenie o śmiertelnym postrzeleniu 64-letniego mężczyzny. Do zdarzenia doszło w miejscowości Pisaki Szlacheckie w gminie Gorzków. Wstępne ustalenia mundurowych wskazują, iż mężczyzna wybrał się na polowanie wraz z trzema kolegami, z których jeden był myśliwym. Po godzinie 22:00 siedząc na tylnej kanapie samochodu marki Suzuki został śmiertelnie postrzelony. Podczas czynności wykonywanych na miejscu, policjanci sprawdzili stan trzeźwości pozostałych uczestników. Badanie alkomatem wykazało, że 49-letni myśliwy – mieszkaniec gminy Krasnystaw – był trzeźwy. Dwaj jego koledzy znajdowali się pod wpływem alkoholu.

Krasnostawscy Policjanci wraz z Prokuraturą wyjaśniają dokładne przyczyny i okoliczności zdarzenia.

Źródło: nadkomisarz Piotr Wasilewski

348 207912 Zamość: śmiertelne postrzelenie 64-letniego mężczyzny 348 207913 Zamość: śmiertelne postrzelenie 64-letniego mężczyzny

Poprzedni artykułJak podziękować świadkom na weselu?
Następny artykułPotrącił mężczyznę koszącego trawę (zdjęcia)
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments