Czołówka forda i audi w Izbicy

0
420

Dzisiaj, po północy na drodze krajowej nr 17 w Izbicy zderzyły się 2 samochody. Wstępne ustalenia wskazują, że kierujący Fordem 32-latek, zjechał na przeciwległy pas ruchu i doprowadził do zderzenia z kierującym Audi. Pięć osób uczestniczących w wypadku trafiło do szpitala.

Krasnostawscy Policjanci wyjaśniają dokładne przyczyny zdarzenia drogowego, do którego doszło dziś po północy w Izbicy. Jak ustalili na miejscu funkcjonariusze, na prostym odcinku drogi krajowej DK-17, doszło do zderzenia osobowego Forda i Audi. Wstępne ustalenia mundurowych wskazują, że kierujący Fordem 32-letni mieszkaniec gminy Zamość, zjechał na przeciwległy pas ruchu, którym poruszał się pojazd marki Audi. W samochodzie jechała czteroosobowa rodzina z powiatu zamojskiego. Kierujący Fordem jechał bez pasażerów.

Wszyscy uczestnicy zdarzenia trafili do szpitala. Po badaniach okazało się, że obrażenia 57 letniego kierowcy Audi i jego żony okazały się poważne. Droga w miejscu zdarzenia przez kilka godzin była zablokowana. Policjanci zorganizowali objazdy.

Nadkomisarz Piotr Wasilewski podsumowuje, że dokładne przyczyny wyjaśni policyjne dochodzenie. Wiadomo już, iż kierujący pojazdami byli trzeźwi.

 

Poprzedni artykułZamość na Okrągło – program imprezy
Następny artykułAudi pędziło po ul. Legionów
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments