10 nieprawidłowości w kontrolowanym passacie. Czy mandat przewyższył wartość auta?

0
416

Wycieki płynów eksploatacyjnych z silnika, pęknięta szyba czołowa, zużyte nadmiernie opony, skorodowane tarcze hamulcowe, czy tablice pochodzące z innego auta – to tylko niektóre z 10 nieprawidłowości ujawnionych podczas kontroli volkswagena passata. W dodatku pojazd nie posiadał polisy OC i przeglądu technicznego, zaś sam kierujący nie korzystał z pasów bezpieczeństwa. Za stan auta jakim poruszał się 34-latek, ukarany został mandatem w wysokości 5 tysięcy złotych i 3 punktami

Mundurowi z radzyńskiej drogówki podczas działań prowadzonych na drogach powiatu wczoraj wieczorem zatrzymali do rutynowej kontroli kierującego volkswagenem passatem.  Podczas kontroli policjanci dopatrzyli się szeregu usterek w pojeździe.

Okazało się, że tablice rejestracyjne należą nie do volkswagena, lecz BMW. Ponadto auto posiadało wycieki płynów eksploatacyjnych z silnika, pękniętą szybą czołową, zużyte nadmiernie opony, skorodowane i zużyte tarcze hamulcowe.

To jednak nie wszystko. Auto nie posiadało polisy OC oraz przeglądu technicznego, zaś sam kierujący nie korzystał z pasów bezpieczeństwa.

34-letniemu kierowcy z Radzynia Podlaskiego został zatrzymany dowód rejestracyjny. Na tym jednak nie koniec, za stan auta jakim się poruszał otrzymał mandat karny w wysokości 5 tysięcy złotych i 3 punkty karne. Pojazd z miejsca kontroli odjechał na lawecie, za którą również kierujący będzie musiał zapłacić.

Źródło: aspirant Piotr Woszczak

68 207439 10 nieprawidłowości w kontrolowanym passacie. Czy mandat przewyższył wartość auta? 68 207440 10 nieprawidłowości w kontrolowanym passacie. Czy mandat przewyższył wartość auta?

Poprzedni artykułPrzeszczep włosów fue – dlaczego technika ta jest tak ceniona?
Następny artykułFranciszkański rap – Klerycy dadzą koncert
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments