Kolejny sukces w walce z lokalnym narkobiznesem!

0
413

Tomaszowscy kryminalni zatrzymali 26-latka, który posiadał przy sobie substancje psychoaktywne. Narkotyki ukrył we wnęce drzwi samochodu, którym jechał. Taka ilość wystarczyłaby do sporządzenia blisko 200 porcji dealerskich tego narkotyku. Mężczyzna usłyszał już zarzut z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Za posiadanie narkotyków grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.

Wczoraj policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej ustalili, że 26-latek z gminy Susiec przebywający na terenie miasta może posiadać przy sobie zabronione prawem substancje.

Ich przypuszczenia potwierdziły się, kiedy zatrzymali go w samochodzie, którym jechał. We wnęce drzwi pojazdu mundurowi ujawnili pakunki z suszem roślinnym. Po przeprowadzeniu wstępnych badań potwierdzili, że jest to marihuana. Zabezpieczone środki wystarczyłyby do sporządzenia blisko 200 porcji dealerskich tego narkotyku.

Narkotyki zostały zabezpieczone, a ich właściciel zatrzymany.  26-latek usłyszał już zarzut z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Grozi mu do 3 lat pozbawiania wolności.

Źródło: KMP Tomaszów Lubelski, sierżant sztabowy Małgorzata Pawłowska

68 207284 Kolejny sukces w walce z lokalnym narkobiznesem! 68 207285 Kolejny sukces w walce z lokalnym narkobiznesem! 68 207286 Kolejny sukces w walce z lokalnym narkobiznesem!

- reklama-
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments