W Bodaczowie bus uderzył w ciągnik

0
337

27 latek z gminy Nielisz podczas wyprzedzania ciągnika rolniczego, zjechał na pobocze. Kiedy zahaczył o betonowy przepust, samochód się odbił i uderzył w wyprzedzany ciągnik. W wyniku tego uderzenia 21 letni pasażer opla został przetransportowany do szpitala. Obaj kierujący byli trzeźwi.

3 sierpnia, w godzinach popołudniowych dyżurny zamojskiej Komendy otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym, do którego doszło w miejscowości Bodaczów. Na miejscu policjanci wstępnie ustalili, że kierujący busem marki Opel nie zachował szczególnej ostrożności podczas wyprzedzania jadącego przed nim w kierunku Michałowa ciągnika rolniczego z przyczepą. W trakcie wykonywania tego manewru  zjechał na pobocze najeżdżając na znajdujący się tam uskok i uderzył w betonowy przepust, a następnie tyłem samochodu w ciągnik rolniczy. Kierującemu zetorem 27-latkowi z gminy Nielisz nic się nie stało. 34-letni mieszkaniec gminy Szczbrzeszym, który wykonywał niefortunny menawr również nie doznał obrażeń. Z obrażeniami twarzy do szpitala  został przetransportowany natomiast podróżujący busem 21-letni pasażer z gminy Szczebrzeszyn. Badanie stanu trzeźwośći przeprowadzone przez policjantów wykazało, że obaj kierowcy byli trzeźwi.

starszy aspirant Katarzyna Szewczuk, podkreśla, że policjanci apelują o rozwagę i ostrożność na drodze, a przede wszystkim podczas wykonywania wszelkich manewrów.

Poprzedni artykułDrewniany dom spłonął doszczętnie
Następny artykułZalew zamknięty
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments