Nieszczęście na drodze. Dwie osoby nie żyją

1
457

Dwie ofiary śmiertelne to bilans wypadku, do jakiego doszło dziś w nocy na DK-17 w powiecie tomaszowskim. W wyniku uderzenia vw passata przez jadący autobus, osobówka zjechała do rowu i dachowała rozbijając się na drzewie. W wypadku zginęło dwóch mężczyzn podróżujących vw passatem. Nikomu z podróżujących autokarem pasażerów nic się nie stało. Kierujący autokarem był trzeźwy.

Do wypadku doszło dziś w miejscowości Zatyle przed godziną 3.00. Ze wstępnych ustaleń policjantów z tomaszowskiej drogówki wynika, że kierujący pojazdem marki Volkswagen Passat podczas zjazdu na drogę podporządkowaną został uderzony przez jadący autokar. W wyniku uderzenia osobówka została odrzucona do rowu, dachowała i rozbiła się na drzewie. Volkswagenem podróżowało dwóch mężczyzn.  Jeden z nich zginął na miejscu, drugi z licznymi obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala. Niestety jego życia nie udało się uratować. Jedną z ofiar wypadku jest 51-letni obywatel Ukrainy. Tożsamość drugiego mężczyzny jest w trakcie ustaleń.

Autokarem podróżowało ponad 60 pasażerów. Podróżnym nic się nie stało. Pojazdem kierował 37-letni ob. Ukrainy. Mężczyzna był trzeźwy. Pobrano od niego krew do badań. Decyzją prokuratora mężczyzna został zatrzymany.

Okoliczności i przyczyny wypadku wyjaśni prowadzone śledztwo.

komisarz Anna Kamola

68 206548 Nieszczęście na drodze. Dwie osoby nie żyją 68 206547 Nieszczęście na drodze. Dwie osoby nie żyją 68 206546 Nieszczęście na drodze. Dwie osoby nie żyją

Poprzedni artykułZablokowana S17 po śmiertelnym wypadku
Następny artykułFilmowy Zwierzyniec – startuje LAF
Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Kreator

bądźmy ostrożni – zycie.pl *** yt.com – poznaj to co jesz