Uderzył osobówka w samochodów ciężarowy

1
2188

W Fajsławicach na drodze krajowej numer 17 kierujący samochodem marki Kia zjechał na przeciwległy pas ruchu i doprowadził do zderzenia z tirem. Na szczęście nikt nie odniósł poważnych obrażeń. Całe zdarzenie zostało zarejestrowane przez videorejestrator. Publikujemy je ku przestrodze.

Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło wczoraj około godziny 8:00 w miejscowości Fajsławice. Z ustaleń policjantów wynika, że kierujący samochodem marki Kia, który podróżował z pasażerką, zjechał nagle na przeciwległy pas ruchu, gdzie zderzył się z samochodem ciężarowym. Na szczęście 67-letni obywatel Ukrainy oraz jego 29-letnia pasażerka nie odnieśli poważnych obrażeń.

Badanie alkomatem wykazało, iż obaj kierujący byli trzeźwi. Z uwagi na uszkodzenia pojazdu ciężarowego, droga w miejscu zdarzenia była zablokowana przez kilka godzin i zorganizowano objazdy. Sprawca zdarzenia został ukarany mandatem karnym.

Całość zdarzenia została zarejestrowana, przez kamerę, znajdującą się w samochodzie jadącym w tym samym kierunku co obywatele Ukrainy. Dzięki uprzejmości kierowcy prezentujemy jego przebieg, ku przestrodze. To nagranie pokazuje nam, że chwila nieuwagi na drodze może doprowadzić do tragedii.

nadkomisarz Piotr Wasilewski

68 206349 Uderzył osobówka w samochodów ciężarowy

68 206352 Uderzył osobówka w samochodów ciężarowy

 

Poprzedni artykułPeowiaków: potrącił 18-latkę na pasach
Następny artykułRóżne oblicza damskiej bielizny
Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
olo

“Uderzył osobówka w samochodów ciężarowy” po jakiemu to?