Poważne obrażenia po dachowaniu na krajowej 17-stce

0
1113

Do wypadku na drodze krajowej numer 17 doszło wczoraj rano w Fajsławicach. Kierujący samochodem marki Kia zjechał na pobocze, a kierowany przez niego pojazd dachował. 62-letni kierujący trafił do szpitala. Był trzeźwy. Apelujemy o zachowanie ostrożności na drodze.

Do wypadku doszło wczoraj około godziny 5:00 w miejscowości Fajsławice. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący samochodem marki Kia wraz z przyczepką, zjechał nagle na przeciwległy pas ruchu po czym najechał na barierki oddzielające jezdnię od chodnika. Auto, którym kierował dachowało, a podróżujący nim 62-letni mieszkaniec Malborka trafił do szpitala. Po badaniach okazało się, że obrażenia jakich doznał są poważne.

Krasnostawscy policjanci dokładnie ustalają przyczyny i przebieg zdarzenia. Wstępnie stwierdzono, że kierujący jechał sam i był trzeźwy. Ruch w miejscu zdarzenia odbywał się bez utrudnień.

komisarz Piotr Wasilewski

68 206187 Poważne obrażenia po dachowaniu na krajowej 17-stce 68 206186 Poważne obrażenia po dachowaniu na krajowej 17-stce

Poprzedni artykułCzy warto w swoim mieszkaniu, czy też domu postawić na grzejniki aluminiowe?
Następny artykułPo “zakupie akcje Orlenu” stracił 34 000 zł
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments