ZAMOŚĆ: Impreza z winem w roli głównej. Wystąpi Kasia Kowalska.

0
3873
Festiwal "W Poszukiwaniu Prawdziwego Smaku" uświetni koncert Kasi Kowalskiej. Fot. archiwum NKZ

Już niebawem nie lada gratka dla wszystkich smakoszy wina! 13 sierpnia Fundacja Winiarnie Zamojskie już po raz trzeci zorganizuje w Zamościu Festiwal “W Poszukiwaniu Prawdziwego Smaku”. Festiwalowi goście będą mogli zakupić specjalną wejściówkę, upoważniającą do odwiedzin w Strefie degustacji, gdzie będą mogli zasmakować w smakach regionalnych. Poza tym będą mogli skorzystać z wielu dodatkowych atrakcji. Gwiazdą wieczoru będzie Kasia Kowalska z zespołem.

 

Festiwal “W Poszukiwaniu Prawdziwego Smaku” łączy w sobie ideę promocji polskich win, owoców i naturalnych, regionalnych produktów, a także pięknego regionu Roztocza i miasta Zamość.

W tym roku na festiwalowych gości czekać będzie jeszcze więcej atrakcji, uczestnicy festiwalu będą mieli również możliwość poznania tajników sztuki łączenia degustacji wina z potrawami „food wine paring”.
-Po raz pierwszy, w tym roku, wprowadzamy możliwość zakupu wejściówki. Jej koszt to tylko 10zł. Każdy z uczestników, którzy zakupią wejściówkę, będzie miał nieograniczony dostęp do strefy degustacji, Chill Outu w sadzie oraz dodatkowych atrakcji przygotowanych wraz z Miastem Zamość – informują organizatorzy wydarzenia.
Wejściówka umożliwi zakup dań w promocyjnej cenie w 10 restauracjach serwujących wina ze strefy degustacji oraz nieograniczony dostęp do wielu atrakcji takich jak: strefa degustacji win regionalnych (12 wystawców), degustacja kilkudziesięciu win (bez limitu kieliszków!), strefa degustacji dań regionalnych – kuchnia M. Sikora, strefa produktów regionalnych (lokalizacja: Rynek Solny), sklep festiwalowy (możliwość zakupu win polskich po promocyjnych cenach), Chill out strefa (wywiady, spotkania z winiarzami
– studio telewizyjne – wejścia live z imprezy). Wszystko to czekać będzie na zamojskim Starym Mieście od godz. 10.00.
Zwieńczeniem festiwalu będzie występ Kasi Kowalskiej z zespołem, która na Rynku Wielkim wykona największe przeboje w swojej karierze i wiele nowych utworów z nowej płyty. Na koncert Kasi Kowalskiej organizatorzy zapraszają każdego, kto 13 sierpnia będzie w Zamościu. Koncert rozpocznie się o godzinie 20:00!
Szczegółów wydarzenia szukajcie na: www.wposzukiwaniuprawdziwegosmaku.pl
Festiwal
Festiwal “W Poszukiwaniu Prawdziwego Smaku” uświetni koncert Kasi Kowalskiej. Fot. archiwum NKZ
Fot. www.wposzukiwaniuprawdziwegosmaku.pl
www.wposzukiwaniuprawdziwegosmaku.pl
Poprzedni artykułLetnia fiesta na zamojskich osiedlach [PROGRAM]
Następny artykułSport dla emeryta — czym warto się zainteresować?
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments