Dołącz do zespołu wolontariuszy 10. Zamojskiego Festiwalu Filmowego „Spotkania z historią”

0
150
fot. archiwum NKZ

Nowe przyjaźnie, doświadczenia i filmowo-telewizyjna przygoda! Centrum Kultury Filmowej „Stylowy” w Zamościu zaprasza do współpracy wolontariuszy, chętnych do pomocy przy obsłudze 10. Zamojskiego Festiwalu Filmowego „Spotkania z historią”.

W trakcie trzech dni festiwalu (18-20.08.2022), wolontariusze mają okazję współtworzyć jedno z ważniejszych wydarzeń filmowych w Polsce! To dobrze spędzony czas, rozwijający umiejętności komunikacyjne i organizacyjne oraz poszerzający wiedzę historyczną i filmową.  To także możliwość spotkania wybitnych twórców filmowych, przyjrzenia się pracy ekipy telewizyjnej, udziału w pokazach i spotkaniach filmowych oraz wydarzeniach towarzyszących. 

Na zgłoszenia CKF “Stylowy czeka do 31 lipca 2022. Chętnych prosimy o przesyłanie formularzy zgłoszeniowych na adres: [email protected]

Szczegółowe informacje oraz formularze zgłoszeniowe dostępne są na stronie internetowej: http://www.zamoscfilmfestival.pl

Organizatorami 10. Zamojskiego Festiwalu Filmowego „Spotkania z historią” są: Centrum Kultury Filmowej “Stylowy” w Zamościu, Miasto Zamość, Centrum Kultury i Historii Telewizji Polskiej S.A.

Zamojski Festiwal Filmowy „Spotkania z historią” to wydarzenie, które wpływa na budowanie tożsamości narodowej, skłania do poszukiwania prawdy historycznej, stwarza przestrzeń dialogu i dyskusji o momentach ważnych w dziejach Polski. Najistotniejszą częścią festiwalu jest konkurs filmowy, w którym prezentowane są najlepsze i najciekawsze produkcje o tematyce historycznej. O nagrody regulaminowe i statuetkę „Zamość – Perła Renesansu” rywalizują najnowsze polskie filmy i ich autorzy w 7 kategoriach: film dokumentalny, reportaż filmowy, film animowany, serial dokumentalny, serial fabularny oraz montaż i zdjęcia. Dopełnieniem programu są spotkania z twórcami, master class, pozakonkursowe pokazy filmowe, wystawy muzealne i fotograficzne, koncert, kiermasz książek, pokazy historyczne oraz gala festiwalowa na Rynku Wielkim w Zamościu.

zff logo Dołącz do zespołu wolontariuszy 10. Zamojskiego Festiwalu Filmowego „Spotkania z historią”

Poprzedni artykułWędrująca Estrada 2022 odwiedzi cztery zamojskie osiedla. Atrakcji będzie co niemiara!
Następny artykułNa Lubelszczyźnie brakuje krwi. Dawcy pilnie poszukiwani!
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments