ZAMOŚĆ: Moc rodzinnych atrakcji w Parku Miejskim [PROGRAM]

0
2458
zdjęcie ilustracyjne: archiwum NKZ

W niedzielę, 12 czerwca w zamojskim Parku Miejskim już po raz kolejny odbędzie się Festiwal Sportu dla Rodziny. Wydarzenie z pewnością dostarczy sporej dawki dobrej zabawy i uśmiechu zarówno dzieciom, jak i dorosłym.

Zadaniem Festiwalu organizowanego przez Międzyszkolny Klub Sportowy Padwa jest promocja wspólnego spędzania czasu dzieci z rodzinami oraz integracja lokalnej społeczności. Na obszarze Parku Miejskiego zorganizowany zostanie szereg gier i zabaw ruchowych oraz konkurencji sportowych.

Wydarzenie rozpocznie się o godz. 14.00. W programie imprezy m.in.: kajaki po akwenie parku miejskiego; strefa dla maluchów (m.in. zjeżdżalnie, basen z łódeczkami); występy młodzieży z Młodzieżowego Domu Kultury w Zamościu, w tym Zespołu Tańca Nowoczesnego „RAPTIS” i Zespołu Tanecznego „KORNELKI”; występy wokalne; turniej szachowy wychowanków Młodzieżowego Domu Kultury im. Kornela Makuszyńskiego w Zamościu; gry i zabawy WORD Zamość; pokazy akrobatyczne z Klubu ERKA; popisy Total Active Zamość Fitness Siłownia Spa; spotkanie z lekarzem i dietetykiem; wirtualna strzelnica ZSP nr 5; rywalizacja z zawodnikami MKS Padwa oraz wiele innych atrakcji.
Dla czynnych uczestników przygotowano niespodzianki.
Udział w imprezie jest bezpłatny.
Podczas wydarzenia będzie także możliwość skorzystania z konsultacji z fizjoterapeutką dziecięcą mgr Martą Bielecką z LEVEL UP fizjoterapia. Będzie można zapytać o wszelkie aspekty zdrowia fizycznego swoich pociech, zarówno niemowlaków jak i nastolatków. Wady postawy, urazy, dolegliwości bólowe, prawidłowa pielęgnacja niemowląt i ich fizjologiczny rozwój – o tym wszystkim będzie można porozmawiać z fizjoterapeutką.

6931b ZAMOŚĆ: Moc rodzinnych atrakcji w Parku Miejskim [PROGRAM]

 

- reklama-
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments