Jeździsz na rowerze? Zbieraj kilometry dla PSONI Koło w Zamościu.

0
200

Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Zamościu, jako jedna z 18 organizacji w całej Polsce bierze udział w akcji Odlottowa Jazda 2022. Stowarzyszenie ma szansę zdobyć 25 tys. zł na remont łazienek. Pomóc może każdy, kto jeździ na rowerze i zaloguje się do specjalnej aplikacji. Akcja trwa od 10 czerwca do 31 sierpnia.

 

Program „odLOTTOwa jazda” to autorski program Fundacji LOTTO im. Haliny Konopackiej. Ideą akcji jest promowanie aktywności fizycznej i zaangażowania społecznego poprzez umożliwienie uczestnikom włączania się do akcji i wyjeżdżania kilometrów na rowerze, na rzecz jednej z organizacji zakwalifikowanej do konkursu. Zakwalifikowane organizacje zachęcają swoich sympatyków do zbierania kilometrów na ich rzecz. Uczestnicy decydują, jaki projekt chcą wesprzeć kilometrami podczas jazdy na rowerze, wskazując odpowiednią organizację w aplikacji. Uczestnik może wybrać tylko jedną organizację podczas trwania całego konkursu.

Zwyciężają projekty, które zbiorą na swoim koncie najwięcej kilometrów.

Projekt przewiduje również przekazanie nagród dodatkowych dla wyróżniających się projektów, których wartość merytoryczna i znaczenie poruszonego problemu społecznego zostanie wysoko oceniona przez Organizatora.

PSONI Koło w Zamościu jako jedna z 18 organizacji w całej Polsce zakwalifikowała się do II etapu programu “odLOTTOwa jazda”, tym samym zdobywając szansę na zwycięstwo. Wygraną – 25 tys. zł Stowarzyszenie przeznaczy na remont dwóch łazienek w placówce. Zachęcamy wszystkich chętnych rowerzystów o dobrych sercach do przyłączenia się do akcji.

PONIŻEJ LINKI DO POBRANIA APLIKACJI:
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.activy dla wersji Android wyższej niż 5.0;

 

Poprzedni artykułSamoprzylepne panele ścienne – dlaczego warto je wykorzystać w swoim wnętrzu?
Następny artykułDzieci z wizytą u strażaków. Maj był miesiącem otwartych strażnic
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments