Pijany kierowca wjechał prosto pod autobus.

0
244

Za jazdę w stanie nietrzeźwości i spowodowanie kolizji odpowie 42-letni kierujący seatem, który we wtorek rano na skrzyżowaniu w miejscowości Paary nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu 56-letniemu kierującemu autobusem. Do szpitala z obrażeniami ciała trafił kierujący seatem. Jak się okazało w organizmie miał blisko 0,7 promila alkoholu. Kierujący autobusem na szczęście podróżował bez pasażerów. 

W miniony wtorek (31.05)rano na skrzyżowaniu w miejscowości Susiec doszło do poważnie wyglądającego zdarzenia drogowego.

Na miejsce zostali skierowani policjanci miejscowego posterunku. Jak wynika z ich ustaleń 42-letni mieszkaniec gminy Lubaczów kierujący seatem wyjeżdżając z drogi podporządkowanej, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu 56-letniemu mieszkańcowi gminy Narol kierującemu autobusem marki Renault.

W wyniku zderzenia się pojazdów, pomocy medycznej potrzebował 42-latek z seata.  Kierujący autobusem oraz 41-letnia pasażerka osobówki nie odnieśli obrażeń. W autobusie w chwili zdarzenia na szczęście nie było pasażerów.

Policjanci sprawdzili stan trzeźwości uczestników zdarzenia. Jak się okazało 42-letni kierujący seatem w organizmie miał prawie 0,7 promila alkoholu. Kierujący autobusem był trzeźwy.

Sprawca zdarzenia musi liczyć się z konsekwencjami swojego nieodpowiedzialnego zachowania. O jego losie wkrótce zadecyduje Sąd.

źródło: KPP Tomaszów Lubelski

 

- reklama-
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments