Piknik w Bursie Międzyszkolnej nr 2 [ZDJĘCIA]

0
211
fot. Bursa Międzyszkolna nr 2 w Zamościu

26 maja w ogrodzie Bursy Międzyszkolnej Nr 2 odbył się piknik integracyjny dla całej społeczności placówki. Podczas spotkania podsumowana została aktywność młodzieży w sekcjach i kołach zainteresowań. Dyrektor bursy Waldemar Leszczyński podziękował wychowankom za zaangażowanie i wręczył nagrody.

Rozstrzygnięty został Konkurs czystości pokoi, Konkurs – „Nasza planeta- nasze zdrowie” z zakresu profilaktyki zdrowotnej oraz konkurs tenisa stołowego. Nagrody i podziękowania otrzymali również najbardziej aktywni czytelnicy biblioteki, uczestnicy spotkań i wydarzeń literackich oraz rocznicowych w bursie takich jak: „Romantyczne czytanie”, „Katyń ocalić od zapomnienia”. 

Z inicjatywy młodzieży w ogrodzie zamontowano tabliczkę upamiętniającą postać Marka Grechuty, którego twórczości poświęcony jest, organizowany od 15 lat  przez bursę, Przegląd Poezji Śpiewanej.

Samorząd bursy na ręce dyrektora złożył podziękowania oraz życzenia pomyślności w pracy zawodowej. Piknik zakończył się wspólnym posiłkiem na świeżym powietrzu.

 

Poprzedni artykułJak bezpiecznie oczyścić dom po zmarłym?
Następny artykułNajnowsze oferty pracy z Zamościa i regionu
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments