Laser Factory to beztroska zabawa przez cały dzień i całą noc!

1
326

W Laser Factory możesz bawić się świetnie przez cały dzień (i dłużej!) z przyjaciółmi lub rodziną, a w wolnych od beztroskiej zabawy chwilach zajrzeć do naszego bistro i baru. Znajdziesz tu pyszną pizzę, burgery, różnorodne dania i przekąski oraz napoje.

Atrakcje dla dzieci, młodzieży i dorosłych:

PAINTBALL LASEROWY to wspaniała, bezpieczna gra dla dzieci i dorosłych.W Specjalnie stworzonej arenie o powierzchni 450 M2 udział może brać 12 osób. Gracze zostają wyposażeni w specjalne kamizelki z pistoletami, uczestnicy gry mogą grać drużynowo lub indywidualnie, wyniki są wyświetlane na żywo na monitorach .Strzały z pistoletu są w pełni bezpieczne i bezbolesne. Wiązka światła wychodząca z pistoletu jest imitacją lasera, która nie może wyrządzić nikomu krzywdy i jest w 100% bezpieczna dla twoich oczu. Paintball laserowy świetnie sprawdza się na imprezach urodzinowych i firmowych gdy gracze rywalizują ze sobą świetnie się przy tym bawiąc.

Kolejna laserowa atrakcja uwielbiana przez dzieci to Laser Maze zwany inaczej pokojem laserowym to nie lada wyzwanie! Trzeba wykazać się dużym sprytem ,dokładnością i szybkością w pokonywaniu laserowych wiązek. Każde dotknięcie laserowej linii to punkty karne dla gracza. Pięciokrotne dotknięcie linii w czasie jednego przejścia eliminuje Cię z gry. 

Nasza Wirtualna Rzeczywistość to innowacyjne platformy, które na stałe zagościły w naszym lokalu. Dzięki VR możesz odkryć odległe miejsca nie wyjeżdżając z Zamościa! Vr- to nie zapomniana przygoda dla każdego gracza. W Laser Factory znajdziecie 2 Specjalnie zaprojektowane stanowiska z najnowszym i najbardziej zaawansowanym technologicznie sprzętem VR oraz 10 grami!
Nasz laserowy Team chętnie odpowie na państwa pytania i pomoże w doborze pakietów urodzinowych w zależności od wieku graczy .Dla szkół kolonii wycieczek szkolnych mamy przygotowane specjalne oferty a z Kartą Dużej Rodziny obowiązuje rabat 20%. Zapraszamy na do naszego lokalu, który mieści się na ul. Kilińskiego 66 w Zamościu oraz na naszą stronę www gdzie można dokonać rezerwacji online: www.laserfactory.pl oraz na www.facebook.com/laserfactoryzamosc

bez nazwyhh 1 Laser Factory to beztroska zabawa przez cały dzień i całą noc!

 

 

Poprzedni artykułFort Jump – jedyny park trampolin w regionie zamojskim!
Następny artykułKompletnie pijana 59-latka potrąciła rowerzystkę przewożącą w foteliku 3-letniego synka
Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Anonim

To ci co cale wakacje tłukli imprezy na świeżym powietrzu do 4 rano az szyby chodziły i olewali całkowicie policję i wszelkie skargi? Podziękuję za takie miejsce