Jakie macie plany na Dzień Dziecka? Może CARTWAY – tor kartingowy w Zamościu?

0
415

CARTWAY TOR KARTINGOWY w ZAMOŚCIU

Nasz tor uczy podstaw kartingu już od kilku lat, dzięki temu z roku na rok nabywamy coraz więcej doświadczeń i umiejętności. Jesteśmy jedynym czynnym torem kartingowym w naszym powiecie, który znajduje się na hali w Zamościu przy ul. Kilińskiego 74. Gwarantujemy bezpieczną i ekscytującą jazdę dla osób w każdym wieku, pod czujnym okien naszej kadry. Jedynym wymogiem względem najmłodszych jest osiągnięcie 120cm wzrostu.  

Czy jest karting? Otóż karting to emocjonujące i pełne frajdy wyścigi gokartów na specjalnie przygotowanych torach. Gokart przeznaczony do amatorskiej jazdy nie ma biegów, zawieszenia czy wspomagania kierownicy. Posiada napęd na tył, hamulce działają jedynie na tylne koła. Taka budowa gokarta sprawia, że jazda zupełnie różni się od jazdy samochodem.

W naszej ofercie posiadamy wynajem gokartów o różnej mocy. Jeżeli obawiasz się jazdy, na początek możesz wypożyczyć je na krótszy czas np. na 10 minut. Gdy nabierzesz wprawy możesz szaleć godzinami lub wynająć cały tor na wyłączność. Nasze gokarty posiadają silniki SODI RX9/9HP, SODI RX9/4,5HP.  Na najmłodszych kierowców czekają gokarty elektryczne 1,5HP, w pełni bezpieczne. Wiemy, że zdrowa dawka rywalizacji integruje grupę, dlatego w ofercie mamy także: imprezy urodzinowe, firmowe, wycieczki szkolne, wieczory kawalerskie oraz panieńskie.

Jak przygotować się do jazdy gokartem?

Dziewczyny! Zapomnijcie o szpilkach.

Chłopaki! Garnitury zostawcie w szafie.

Podczas jazdy musimy mieć pełną swobodę i kontrolę ruchów, dlatego ubranie powinno być wygodne, obuwie najlepiej sportowe. Wchodząc na tor obowiązkowa jest kominiarka pod kask, którą można nabyć u nas w recepcji. Więcej info na www.facebook.com/torcartway oraz na www.cartway.pl 

Czy wiecie, że Robert Kubica swoją przygotę z motoryzacją zaczął właśnie od jazdy na gokartach

” To dzięki kartingowi rozpocząłem moją drogę na najwyższy poziom rywalizacji. Każda młoda osoba musi przejść przez starty na gokartach, jeśli ma ambicję osiągnąć sukces w motorsporcie.”

Robert Kubica

3x2 1 Jakie macie plany na Dzień Dziecka? Może CARTWAY - tor kartingowy w Zamościu?

Poprzedni artykułTwierdza Zamość Cup 2022 już tę sobotę na Rynku Wielkim w Zamościu! [FILM, ZDJĘCIA]
Następny artykułZAMOŚĆ: Dyplomy dla “sumiennych radnych” z okazji Dnia Samorządu Terytorialnego
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments