Policjanci udaremnili nielegalne wyścigi samochodowe.

0
342
fot. KPP Krasnystaw

W miniony weekend na terenie powiatu krasnostawskiego trwały policyjne działania mające na celu przeciwdziałanie nielegalnym wyścigom samochodowym. Policjanci ujawnili 23 wykroczenia, zatrzymali dwa prawa jazdy i jeden dowód rejestracyjny. Mundurowi nie dopuścili do sytuacji, które mogłyby zagrażać innym uczestnikom ruchu drogowego.

-W związku z informacją o planowanej w minioną sobotę imprezie motoryzacyjnej, policjanci podjęli działania mające na celu zapobieganie nielegalnym wyścigom. W okolicy spotkania miłośników motoryzacji pojawiły się liczne patrole w tym wyposażone pojazdy z videorejestratorami. Działania funkcjonariuszy skupiły się na udaremnieniu prób nielegalnych wyścigów oraz zdecydowanym reagowaniu na próby naruszenia prawa. – informuje komisarz Piotr Wasilewski, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Krasnymstawie.

W ramach prowadzonej akcji mundurowi ujawnili 23 wykroczenia w tym 20 z nich polegało na przekroczeniu dopuszczalnej prędkości, zatrzymali 2 prawa jazdy i jeden dowód rejestracyjny. W czasie działań 94 kierujących przebadano pod kątem zawartości alkoholu w organizmie – wszyscy byli trzeźwi.

 

Poprzedni artykułZbliża się 28. Jarmark Hetmański. Jakie atrakcje nas czekają?
Następny artykułCentrum Cyberbezpieczeństwa poszukuje pracowników – dołącz do zespołu!
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments