Chciał ominąć sarnę. Dwie osoby w szpitalu.

20
758

Do poważnego wypadku doszło wczoraj w w miejscowości Zaburze. Kierujący busem stracił panowanie nad samochodem i po zjechaniu na przeciwny pas ruchu uderzył w betonowy przepust. Do szpitala w bardzo ciężkim stanie została przewieziona 22-letnia pasażerka. Kierujący również trafił do placówki służby zdrowia. Siedzący za kierownicą mercedesa 22-latek był trzeźwy. Szczegóły wypadku ustalają zamojscy policjanci.

Do wypadku doszło w sobotni poranek w miejscowości Zaburze w gminie Radecznica. Powiadomieni o zdarzeniu policjanci na miejscu wypadku wstępnie ustalili jego przebieg. Wynika z niego, że kierujący mercedesem typu bus jechał od strony Radecznicy w kierunku Biłgoraja. Na łuku drogi nagle stracił panowanie nad samochodem, zjechał na przeciwny pas ruchu, następnie na pobocze i uderzył w betonowy przepust. W konsekwencji samochód przewrócić się na bok.

Prawdopodobnie przyczyną utraty panowania nad kierownicą przez kierującego był gwałtowny manewr, który wykonał chcąc ominąć sarnę, która nagle wbiegła na drogę.

Mercedesem kierował mieszkaniec gminy Jabłonna w wieku 22 lat. Jechał z 22-letnią pasażerką z tej samej gminy. Oboje zostali przewiezieni do szpitala. Pasażerka była nieprzytomna, jej stan medycy określili jako ciężki. Policyjne badanie alkomatem wykazało, że kierujący był trzeźwy.

Policjanci na miejscu wypadku wykonali czynności procesowe. Wówczas droga w tym miejscu była całkowicie zablokowana. Kierujący omijali miejsce zdarzenia zorganizowanymi przez mundurowych objazdami.

Szczegółowy przebieg i przyczynę wypadku ustalają policjanci. Apelujemy o zachowanie ostrożności na drodze.

Źródło: KMP Zamość, starszy aspirant Dorota Krukowska – Bubiło

68 201986 Chciał ominąć sarnę. Dwie osoby w szpitalu. 68 202004 Chciał ominąć sarnę. Dwie osoby w szpitalu. 68 202003 Chciał ominąć sarnę. Dwie osoby w szpitalu. 68 202002 Chciał ominąć sarnę. Dwie osoby w szpitalu.

Poprzedni artykuł13-latkowie odpowiedzą za niszczenie budynku
Następny artykułDachował Volkswagenem Transporterem. (zdjęcia)
Subscribe
Powiadom o
20 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments

3hereupon

gay teen chat with nudes https://newgaychat.com/

gay ruleete chat https://gaychatspots.com/

cleveland gay chat https://gay-live-chat.net/

free asain chat lines gay https://chatcongays.com/

free gay chat by zip code 53214 https://gayphillychat.com/

pnp zoom gay chat rooms https://gaychatnorules.com/

free xxx gay chat rooms https://gaymusclechatrooms.com/

find someone to write my college paper https://term-paper-help.org/

write my paper one day https://sociologypapershelp.com/

write my paper one day https://doyourpapersonline.com/

online paper writing services https://top100custompapernapkins.com/

2sha’n’t