Motocyklista zginął po uderzeniu w drzewo

0
457
fot. KPP Biłgoraj

Policjanci z Biłgoraja wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło wczoraj po południu w miejscowości Naklik. Wstępne ustalenia mundurowych wskazują na to, że 38 – letni kierowca motocykla typu Cross stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w drzewo. Pomimo czynności reanimacyjnych życia mężczyzny nie udało się uratować.

Do zdarzenia doszło wczoraj około godziny 17:20 na drodze wojewódzkiej 877 w miejscowości Naklik. Wstępne ustalenia pracujących na miejscu pod nadzorem prokuratora policjantów wskazują na to, że 38 – letni mieszkaniec gminy Potok Górny kierując motocyklem marki Honda typu Cross jadąc od strony miejscowości Kulna, na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem. W efekcie zjechał na pobocze i uderzył w przydrożne drzewo. Niestety pomimo prowadzonych na miejscu zdarzenia czynności reanimacyjnych, życia mężczyzny nie udało się uratować.

Ponadto jak ustalili policjanci 38 – latek nie posiadał uprawnień do kierowania motocyklem, a jego pojazd nie miał tablic rejestracyjnych ani aktualnych badań technicznych. Decyzją prokuratora ciało mężczyzny zostało zabezpieczone do badań sekcyjnych.

Obecnie policja zajmuje się ustalaniem dokładnych okoliczności i przyczyn wypadku.

źródło: KPP Biłgoraj

Poprzedni artykuł18-latek miał na balkonie plantację konopi.
Następny artykułKolejni ochotnicy chcą szkolić się w 2 Lubelskiej Brygadzie OT
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments