Na majówkę do Krasnobrodu [PROGRAM]

0
813

Jeżeli planujecie spędzić długi majowy weekend na malowniczym Roztoczu, możecie wybrać się do Krasnobrodu, gdzie odbywać się będzie XVII Majówka Roztoczańska. W programie znalazły się m.in. zawody wędkarskie, zabawy i animacje dla dzieci, koncerty czy uroczystości religijno- patriotyczne z okazji Święta Konstytucji 3 Maja.

XVII Majówka Roztoczańska potrwa dwa dni (1 i 3 maja). W niedzielę (1.03) będzie można wziąć udział w zawodach wędkarskich nad krasnobrodzkim zalewem. Zawody wystartują o godz. 7.00, zbiórkę uczestników zaplanowano na godz. 6.20 przy grobli id strony stadionu sportowego. W niedzielę po południu, o godz. 15 na Placu Siekluckiego rozpocznie się Krasnobrodzki Piknik Kulinarny. W programie: zabawy i animacje dla dzieci, prezentacje wokalne uczestników zajęć w KDK, prezentacje kulinarne stowarzyszeń i KGW, zabawa z DJ-em RedLight. Na godz. 17.00 zaplanowano koncert kapeli “Bełżeckiej”, a na godz. 18.30 – rozstrzygnięcie konkursu kulinarnego “Ziemniaczane smaki. O godz. 19.00 na scenie zaprezentuje się zespół “ShowMen Szopinek”. Na zakończenie zaplanowano zabawę taneczna, którą poprowadzi DJ Red Light.

3 maja (wtorek) upłynie w Krasnobrodzie pod znakiem uroczystości patriotyczno – religijnych z okazji Święta Konstytucji 3 Maja. O godz. 9.00 w Kościele Nawiedzenia NMP rozpocznie się msza święta w intencji Ojczyzny. Po nabożeństwie nastąpi przemarsz pod Pomnik Konstytucji 3 Maja, gdzie okolicznościowe przemówienie wygłosi Burmistrz Krasnobrodu oraz nastąpi złożenie kwiatów. Na godz. 11.00 zaplanowano natomiast sportowe atrakcje w postaci wyścigu rowerowego Roztocze Epic MTB Maraton – Krasnobród “Pokonaj siebie”.

majowka Na majówkę do Krasnobrodu [PROGRAM]

Poprzedni artykułJakie materiały będą najlepsze do uszycia zasłon do salonu, pokoju dziecięcego i ogrodu?
Następny artykułWyciszające działanie akwarium
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments