5000 zł mandatu dla 26-letniego kierowcy BMW

0
530

Do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego doszło wczoraj na jednym ze skrzyżowań w Tomaszowie Lubelskim. 26-letni kierujący samochodem marki BMW wymusił pierwszeństwo przejazdu 21-letniemu kierującemu audi, który następnie uderzył w znak drogowy i blok mieszkalny. Na sprawcę kolizji policjanci nałożyli mandat karny zgodnie z obowiązującym od 1 stycznia taryfikatorem w kwocie 5000 złotych i 6 punktów karnych.

Wczoraj przed godziną 23 na skrzyżowaniu ulicy Głowackiego z ulicą Kilińskiego w Tomaszowie Lubelskim doszło do zdarzenia drogowego z udziałem dwóch pojazdów.

Wezwani na miejsce policjanci ustalili, że 26-letni mieszkaniec Bełżca kierujący samochodem marki BMW wymusił pierwszeństwo przejazdu 21-letniemu mieszkańcowi gminy Tomaszów Lubelski kierującemu audi. Siła uderzenia spowodowała wypadnięcie audi z drogi, które następnie uderzyło w znak drogowy i zatrzymało się na pobliskim bloku mieszkalnym, powodując uszkodzenie elewacji budynku.

W wyniku zderzenia się pojazdów dwie osoby potrzebowały pomocy medycznej. Jak się okazało kierującemu i pasażerce z audi na szczęście nic poważnego się nie stało.

Sprawdzono stan trzeźwości kierujących, byli trzeźwi. Policjanci na 26-letniego kierującego bmw za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym nałożyli mandat karny w kwocie 5000 złotych oraz 6 punktów karnych. Mundurowi zatrzymali dowody rejestracyjne pojazdów z uwagi na ich uszkodzenia.

Apelujemy o bezpieczeństwo i rozwagę za kierownicą.

Źródło: KMP Tomaszów Lubelski, sierżant sztabowy Małgorzata Pawłowska

359 200675 5000 zł mandatu dla 26-letniego kierowcy BMW

Poprzedni artykułZAMOŚĆ: Pijany spowodował kolizję i odjechał. Nie uszło mu to na sucho.
Następny artykułCo to jest geowłóknina?
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments