Kolejne prace i nowe utrudnienia na ul. Partyzantów

0
463

Miasto Zamość rozpoczyna przebudowę kolejnego odcinka ulicy Partyzantów. Teraz prace prowadzone będą w rejonie Nowego Miasta. Kierowcy powinni liczyć się z utrudnieniami w ruchu.

W związku z prowadzonymi pracami, Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Spółka z .o.o. w Zamościu informuje, że od dnia 20 kwietnia 2022 r. wyłączona zostanie z ruchu lewa strona ul. Partyzantów (od strony pawilonu AGORA) na odcinku od skrzyżowania z ul. Gminną do skrzyżowana skrzyżowania z ul. Spadek oraz odcinek ul. Reja na odcinku od wjazdu do pawilonów PSS do skrzyżowania z ul. Partyzantów. – informuje Urząd Miasta Zamość. –Miejsca prowadzonych robót oraz objazdy, poza strefą robót, będą oznakowane. Prosimy o zwracanie uwagi na oznakowane miejsca robót i wyznaczone objazdy. – apeluje ratusz.

Przypomnijmy, że obecnie drogowcy prowadzą prace na fragmencie ul. Partyzantów, od Ronda Braci Pomarańskich (Partyzantów – Okopowa -Łukasińskiego) do wjazdu do delegatury Urzędu Wojewódzkiego. Od początku kwietnia odcinek ten jest zamknięty dla ruchu.

Poprzedni artykułZmarł ks. kan. Tadeusz Sochan
Następny artykułMiasto Zamość wysoko w rankingu “Miejsca Edukacyjnych Szans 2020-2021”!
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments