ZDK rusza z 4. edycją projektu “Za horyzont wyobraźni”. Sprawdźcie, co się będzie działo!

0
120

Zamojski Dom Kultury z radością informuje, że już w tym miesiącu ruszy 4. edycja projektu „Za horyzont wyobraźni”. Jest to projekt zupełnie darmowy i skierowany do każdej grupy wiekowej.

 

Projekt rozpoczną zajęcia z ceramiki, 20 kwietnia. Zapisy trwały raptem 2 godziny. To dobry omen; wróży duże zainteresowanie projektem.

Dzieci i dorośli znajdą wśród propozycji punkt podstawowy każdej edycji – spotkania podróżnicze z cyklu „Palcem po mapie”. 27 kwietnia o godz. 17:00 Ola z Bartkiem/THEVAGABOND.PL zaproszą odbiorców do Sudanu i Egiptu. 25 maja o godz. 17:00 Wojciech Nawrocki opowie o fotografowaniu zwierząt w warunkach ekstremalnych. Będzie to fotograficzna podróż do najodleglejszych zakątków świata.

11 maja o godz. 16:00 dzieci wyruszą z Agatą Korcz-Rozłowską do świata wyobraźni, w głąb ziemi. Będzie to pierwszy z 4 warsztatów o tematyce ekologicznej.

14 maja o godz. 12:00 propozycja taneczna – zajęcia salsy poprowadzą Natalia Andres i Raydela Zaldivara Brito.

W ofercie zajęć cyklicznych znajdą się także spotkania podejmujące obszerny temat „fantastyki” i spotkania z psycholożką.

We wszystkich propozycjach udział mogą wziąć dzieci oraz młodzież, uczące się w zamojskich szkołach lub mieszkające w Zamościu. Część zajęć zakłada udział dzieci wraz z opiekunami, dając rodzinom możliwość spędzenia czasu wolnego w sposób kreatywny. Oferta adresowana jest także do osób z Ukrainy, pozostających na dłużej w Zamościu.

Projekt „Za horyzont wyobraźni” realizowany jest w ramach Miejskiego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych na 2022 rok. Zajęcia są bezpłatne, na większość z propozycji obowiązkowe są zapisy.

Koordynatorką projektu jest Joanna Bilska-Pawłowska (tel. 602 475 643).

ZDK zaprasza do śledzenia informacji na temat tego, co jawi się za horyzontem na: www.zdk.zamosc.pl, Facebooku i Instagramie/Zamojski Dom Kultury.

palcem po mapie zdk ZDK rusza z 4. edycją projektu

Poprzedni artykułPrzysięga lubelskich terytorialsów
Następny artykułPracownica stacji paliw zabrała kluczyki pijanemu kierowcy i wezwała policję
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments