Wystawa i spotkanie z Andrzejem Bąkiem, czyli 50 lat z aparatem!

0
586

Zamojskie Towarzystwo Fotograficzne bardzo serdecznie zaprasza na wyjątkowe wydarzenie!

Już 8 kwietnia o godzinie 16:30 w Galerii Fotografii Ratusz odbędzie się wernisaż wystawy Andrzeja Bąka pt. „Namibia posmak pustyni”.
Bezpośrednio po wernisażu, tj. ok. 17:00 w ramach XL Zamojskich Spotkań z Fotografią w Centrum “Synagoga” Fundacja Ochrony Dziedzictwa Żydowskiego będzie miało miejsce spotkanie autorskie ze świętującym 50-lecie swojej pracy twórczej Fotografem!

„Namibia posmak pustyni” Wystawa jest krótką prezentacją wrażeń z dwutygodniowej wyprawy po Namibii w styczniu 2021 r. Przemieszczanie się po bezdrożach terenowym samochodem z wyposażeniem turystycznym dało możliwość biwakowania w buszu i smakowania fascynujących krajobrazów pustyni Namib, dzikiego wybrzeża Atlantyku i spotkania afrykańskich zwierząt w ich naturalnym środowisku. Spotkania z wędrującymi plemionami ludu Himba, których tymczasowe wioski spotkać można w północnej części kraju przy granicy z Angolą to niesamowity rozdział tej wyprawy.

Ekspozycja współfinansowana przez Miasto Zamość.

Andrzej Bąk – artysta fotografik, jest autorem i współautorem wielu wystaw fotograficznych indywidualnych i zbiorowych oraz poplenerowych. Jego fotografie były prezentowane na wielu wystawach w Polsce i za granicą – m.in. na Międzynarodowych Salonach Fotograficznych, organizowanych pod patronatem Międzynarodowej Federacji Sztuki Fotograficznej FIAP – nagradzane wieloma akceptacjami, medalami, nagrodami, wyróżnieniami, dyplomami, (m.in. w Hiszpanii, Singapurze, Stanach Zjednoczonych, Włoszech). Członek Zamojskiego Towarzystwa Fotograficznego od 1972 r. W 1987 roku został przyjęty w poczet członków rzeczywistych Związku Polskich Artystów Fotografików (legitymacja nr 628),

Aktualna wystawa, wpisuje się w jubileusz 50-lecia pracy twórczej autora, który swoją pierwszą wystawę fotografii prezentował w Zamościu w 1972 roku.

 

Poprzedni artykułZmiana formuły cyklicznych zajęć artystyczno-sportowych dla mam z dziećmi z Ukrainy
Następny artykułUdane zakupy w możliwie najniższych cenach z Toppricer
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments